Selle San Marco GrouND Shield Sport Wide sedež, 155 mm
Selle San Marco GrouND Shield Sport Wide sedlo
Sedlo Selle San Marco GrouND Shield Sport je primarno namenjeno za MTB in gravel kolesa, vendar bo zanesljivo služilo tudi pri cestni vožnji. Oblika izhaja iz preverjenega cestnega sedla Shortfit, dopolnjena z rešitvami, prilagojenimi vožnji po terenu.Dodatno oblazinjena konica izboljšuje udobje pri strmih vzponih, spremenjen zadnji del zmanjšuje tveganje zatikanja hlačnic pri vožnji za sedlom, univerzalna širina pa zagotavlja primernost za širok spekter rekreativnih in vikend kolesarjev. Različica Sport ponuja dostopno rešitev za kolesarje z manjšim letnim številom prevoženih kilometrov, ki dajejo poudarek na udobju in zanesljivosti konstrukcije.
|
Dodatno oblazinjen vrh za udobje pri strmih vzponih
|
|
Odrezan zadnji del za omejitev zatikanja hlač za sedež
|
|
Blaženje Biofoam za večje udobje
|
|
Površinska obdelava Softfeel za prijeten stik in podporo
|
|
Izvedba s pokrovom odprtine v predelu sedeža
|
| Spol | Moški |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 155 mm |
| Material nosilca sedeža | jeklo |
| Namen | Športne |
| Dolžina | 255 mm |
| Teža | 333 g |
| ID izdelka | 354715 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov