Selle San Marco GrouND Shield Sport Narrow sedež, 140 mm
Selle San Marco GrouND Shield Sport Narrow sedež
Sedež Selle San Marco GrouND Shield Sport je namenjen predvsem za MTB in gravel kolesa, vendar bo zanesljivo služil tudi pri cestni vožnji. Oblika izhaja iz preverjenega cestnega sedeža Shortfit, dopolnjenega z rešitvami, prilagojenimi vožnji po terenu.Dodatno oblazinjen vrh izboljšuje udobje pri strmih vzponih, spremenjen zadnji del zmanjšuje tveganje zatikanja hlačnic pri vožnji za sedežem, univerzalna širina pa zagotavlja primernost za širok spekter rekreativnih in vikend kolesarjev. Različica Sport ponuja dostopno rešitev za kolesarje z manjšim letnim številom prevoženih kilometrov, ki dajejo poudarek na udobju in zanesljivosti konstrukcije.
|
Dodatno oblazinjen vrh za udobje pri strmih vzponih
|
|
Odrezan zadnji del za omejitev zatikanja hlač za sedež
|
|
Blaženje Biofoam za večje udobje
|
|
Površinska obdelava Softfeel za prijeten stik in podporo
|
|
Izvedba s pokrovom odprtine v predelu sedeža
|
| Spol | Moški |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 140 mm |
| Material nosilca sedeža | jeklo |
| Namen | Športne |
| Dolžina | 255 mm |
| Teža | 328 g |
| ID izdelka | 354714 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov