Selle Royal Freeway Fit Athletic sedež, 158 mm
Selle Royal Freeway Fit Athletic je udoben kolesarski sedež, namenjen bolj športnemu položaju pri vožnji s približno 45° naklonom trupa. Zaradi ergonomske oblike je primeren za različne širine sedalnih kosti in zagotavlja udobje moškim in ženskam pri krajših vožnjah v mestu. Sedež je zasnovan tako, da zmanjšuje pritisk na občutljivih območjih in omogoča vožnjo brez nepotrebne bolečine.
Polnilo Slow Fit Foam s spominskim učinkom se prilagodi obliki telesa in zagotavlja enakomerno porazdelitev pritiska. Patentirana tehnologija Royal Vacuum naredi sedež popolnoma zatesnjenega in odpornega na vodo, tako da ostane funkcionalen tudi v močnem dežju. Stranska zaščita povečuje odpornost proti obrabi in trganju pri naslanjanju kolesa. Integrirani Clip System na zadnjem delu sedeža omogoča enostavno pritrditev torbice pod sedežem ali druge opreme.
- Primeren za športni položaj pri vožnji s približno 45° naklonom trupa (Athletic)
- Ergonomska oblika za različne širine sedalnih kosti za moške in ženske
- Polnilo Slow Fit Foam s spominsko peno za enakomerno porazdelitev pritiska
- Tehnologija Royal Vacuum za popolnoma zatesnjen in vodoodporen sedež
- Stranska zaščita proti obrabi in trganju pri naslanjanju kolesa
- Integrated Clip System za enostavno pritrditev torbice pod sedežem ali opreme
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 158 mm |
| Material nosilca sedeža | jeklo |
| Namen | Komfortno |
| Dolžina sedeža | 280 mm |
| Teža | 435 g |
| ID izdelka | 402817 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov