Selle Royal Freeway Moderate sedež, 186 mm
Sedež Selle Royal Freeway Moderate zagotavlja takojšnje udobje zahvaljujoč oblazinjenju Slow Fit Foam, ki se prilagodi obliki vašega telesa in zagotavlja enakomerno porazdelitev pritiska. Ta ekskluzivna spominska pena s počasnim učinkom je idealna za krajše mestne vožnje in sproščeno turistično vožnjo, saj zagotavlja gladek občutek med vožnjo.
Sedeži Selle Royal so ergonomsko zasnovani tako, da ustrezajo različnim širinam sedalnih kosti in anatomskim potrebam moških in žensk, kar zagotavlja razbremenitev pritiska v najbolj občutljivih predelih. Optimiziran je za vozni položaj z rahlim nagibom hrbta, približno pod kotom 60°.
- Patentirana tehnologija Royal Vacuum zagotavlja 100 % vodotesnost sedeža
- Bočna zaščita povečuje odpornost sedeža proti obrabi in trganju
- Integriran Clip System (ICS) za enostavno pritrditev podsedelne torbe ali druge opreme
- Primerno za vozni položaj s približno 60° naklonom trupa (Moderate)
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 186 mm |
| Material nosilca sedeža | jeklo |
| Namen | Komfortno |
| Dolžina sedeža | 260 mm |
| Teža | 524 g |
| ID izdelka | 402818 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov