BBB BBP 61 FrameSkin zaščitna nalepka za okvir, prozorna
BBB BBP 61 FrameSkin zaščitna nalepka za okvir
Debela samolepilna zaščitna nalepka za spodnjo cev okvirja.|
Ščiti lak pred umazanijo in kamenjem, ki leti od kolesa
|
|
Izjemno oprijemljiva, trpežna v vseh pogojih
|
| Barva | transparentna |
| Dimenzije | 500 x 70 mm |
| ID izdelka | 24010 |
Dobrý deň,
Výrobca hrúbku neudáva, uvádza sa len že sa jedná o hrubú a extra odolnú fóliu.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Super ochrana spodnej rámovej trubky pred kamienkami.Drží dobre,neodliepa sa.Škoda len,že v balení je preložená na polovicu a nedá sa dokonale vyrovnať,takže po nalepení trošku vidno v strede zlom.Mohli ju radšej skrútiť do rolky.Ale účel plní dobre.
Prevajaj z GooglomPrikaži izvirnik
Zničil som 3 ks, kým sa mi to podarilo správne nalepiť. Vyžaduje je to vyššie odborné lepičské vzdelanie. Ale na záver musím povedať, že to funguje...
Prevajaj z GooglomPrikaži izvirnik
Super, škoda že som bol lenivý oblepiť isté miesta na ráme keď bol bicykel nový
Prevajaj z GooglomPrikaži izvirnik
Dobrá ochrana rámu, zatiaľ drží a plní funkciu.
Prevajaj z GooglomPrikaži izvirnik
pekne sedi, nevidno ju
Prevajaj z GooglomPrikaži izvirnik
Zozltla za pól roka
Prevajaj z GooglomPrikaži izvirnik
dobra folia
Prevajaj z GooglomPrikaži izvirnik
Dobré, drahé
Prevajaj z GooglomPrikaži izvirnik
dobra folia
Prevajaj z GooglomPrikaži izvirnik
Drží dobre
Prevajaj z GooglomPrikaži izvirnik
spĺňa účel
Prevajaj z GooglomPrikaži izvirnik
Chráni...
Prevajaj z GooglomPrikaži izvirnik
Drží
Prevajaj z GooglomPrikaži izvirnik
Na polep noveho bajku som objednaval tuto pasku na downtube + zefal armor skin L na ostatne casti ramu...zatial co Zefal sa da velmi jednoducho nalepit nasucho a vsetky bublinky sa daju rucne vytlacit, pri tejto folii to tak nie je. Tu by som odporucal pouzit kombinaciu nejakeho tekuteho saponatu a dodatocne vytlacenie bubliniek bude jednoduchsie. Zaroven ako sa spomina hore, folia je v baleni prehnuta v polovici a ani po zatazeni na 24h sa mi ju nepodarilo dokonale vyrovnat.
Prevajaj z GooglomPrikaži izvirnik
Nalepka dobra aj hruba no nevydrzala dlho 😣 podklad bol cisty a odmastneny no na zahyboch sa odlepila po prvej jazde co je skoda inak je fajn
Prevajaj z GooglomPrikaži izvirnik
Cakal som, ze nalepka bude trosku hrubsia. Velke minus je balenie, ked je zlozena na polovicu a vtom zlome to poriadne nelepi.
Prevajaj z GooglomPrikaži izvirnik
Inštalácia v pohode. Na ráme ho skoro vôbec nevidno. Uvidíme ako bude plniť funkciu ochrany rámu a či časom nezožltne.
Prevajaj z GooglomPrikaži izvirnik
Zle sa mi lepila, ale zatial drzi
Prevajaj z GooglomPrikaži izvirnik
Treba lepiť na mokrý rám!!!
Prevajaj z GooglomPrikaži izvirnik
Kúpil som kvôli šírke 7cm, ale veľké sklamanie. Oproti Zefal sade folií je mäkká a tenká a celkovo horšia kvalita. Nedá sa poriadne nalepiť, robí bublinky, lepí ako šialená, ak sa raz dotkne rámu tak sa nedá odlepiť(resp. lep ostane na ráme).
Prevajaj z GooglomPrikaži izvirnik