Mountain Equipment Makalu jakna, dusk/cosmos
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Mountain Equipment Makalu bunda
Moška nepremočljiva jakna MAKALU je sešita iz nove ekološke membrane ePE proizvajalca GORE-TEX. Ta jakna, ki je zelo lahka in hkrati zelo trpe½na za celodnevno nošenje v zahtevnih gorskih razmerah tudi s te½kim nahrbtnikom na hrbtu. S krojem Alpine Fit ne boste imeli te½av z zadostnim plastenjem oblačil v hladnem vremenu. Poleg tega ne vsebuje PFC, zato je prijazna do okolja.Z nakupom te jakne ne boste pridobili le zanesljive zaščite v vsakem vremenu, temveč boste prispevali tudi k varovanju okolja.
|
Popolnoma recikliran 3-slojni GORE-TEX ePE z močjo vlaken 75 D, obdelan z vodoodporno DWR obdelavo brez vsebnosti PFCEC (PFC ekološkega interesa)
|
|
Mountain HC hood – kapuca, združljiva s čelado in popolnoma nastavljiva tudi za nošenje brez čelade
|
|
Kroj jakne Alpine Fit – bolj ohlapen kroj za neomejeno gibanje
|
|
Oblikovani rokavi s poševnim spodnjim robom in zapiranjem na velcro. Zgornji del ramen in rokavov je izdelan iz enega kosa, ki se razteza od vratu do zapestja. Dopolnjen je z majhnimi vstavki, ki mu dajejo popolno obliko in funkcionalnost.
|
|
Vodotesni gladki šivi (na zunanji strani ne boste videli niti ene niti) - zdržijo veliko dlje (šivi se ne obrabijo), odpravljajo vpijanje vlage skozi niti, poleg tega so podloženi z vodotesnimi trakovi
|
|
Dvosmerna osrednja zadrga YKK® Aquaguard® z notranjo zaščitno letvijo in patentom na spodnji strani – pri varovanju lahko spodnji del jakne odprete in ga pritrdite s patentom pod varovalom. Tako vam jakna ne bo ovirala pri delu z vrvjo.
|
|
Nastavitev obsega spodnjega roba s pomočjo vrvice. Ločena vrvica za zategovanje sprednjega in zadnjega dela, da ne pride do zatikanja v karabin, ko jo pripenjate na materialno zanko sedežnega pasu.
|
|
2 velika žepa za roke z zadrgami YKK® WR
|
|
Napoleonski prsni žep z zadrgo YKK® WR
|
|
Laminiran lasersko izrezan notranji prsni žep za dragocenosti z zadrgo YKK®
|
|
Prezračevanje pod pazduho z zadrgami YKK® WR
|
|
Ojačan material na izpostavljenih delih (ramena)
|
| Spol | Moški |
| Barva | dusk/cosmos |
| Material | Gore-tex, sintetični material, DWR obdelava |
| Sezona | Prehodno |
| Vrsta športa | pohodništvo, alpinizem, gorsko plezanje, ferate |
| Kapuca | da |
| Vodni stolpec | > 28 000 mm |
| Vrsta membrane | porozna |
| Teža | 530 g |
| Vodni stolpec | 28.000 mm |
| Lepljeni šivi | Da |
| Zračnost | RET < 9 |
| Podaljšan hrbet | Ne |
| Zanke za palce | Ne |
| Povišan ovratnik | Da |
| ID izdelka | 239125 |
Ženske velikosti 
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta Mountain Equipment Makalu bunda, dusk/cosmos
Material foarte rezistent. O haina ce sigur va rezista multi ani.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikPutin cam rigida sub brate, in rest excelenta.
Varianta Mountain Equipment Makalu bunda, mykonos/majolica
výborná bunda
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta Mountain Equipment Makalu bunda, dusk/cosmos
Nieje zrovna najlahsia, ale drzi dobre, nepremokne. Dycha asi tak asko vsetky Gore bundy, cize nic moc, ale to uz je proste tak. Hviezdicka dole iba za strih, chcelo by to trosicka viac volnosti pod pazuchami. Ked slapem s palicami alebo leziem niekam s rukami vyssie, tak je to super, bunda sa nedviha a drzi na mieste. Ale ked len tak stojim alebo idem s rukami nizsie, tak trocha citit, ze by centimetrik pod pazuchami prospel pohodliu.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta Mountain Equipment Makalu bunda, dusk/cosmos
Subjektivne o malicko mohli byt kratsie rukavy
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik