Hannah Zafrina II ženska jakna, violet ice
Hannah Zafrina II ženska jakna
Nepremočljiva in zračna parka z membrano Resstex 8000.
Prilagojena nastavljiva kapuca, anatomsko oblikovani rokavi so zaključeni z nastavljivim ježkom na zaskok. Spodnji oblikovani rob z razporkom na zadnji strani. Širši kroj jakne lahko prilagodite zahvaljujoč integrirani vrvici v pasu. Udobje in zračnost jakne podpira podloga iz mrežice.
Patentirana impregnacija površine Bionic Finish ECO zagotavlja visoko odpornost površinskega materiala proti vodi in odbija nečistoče. Poleg tega ne vsebuje PFC in je prijazna do okolja. Lepljeni glavni šivi za popolno nepremočljivost in dva glavna žepa z našitkom.
| Spol | Ženske |
| Barva | violet ice |
| Material | sintetični material |
| Sezona | Prehodno |
| Vrsta športa | kampiranje, lifestyle |
| Kapuca | da |
| Vodni stolpec | < 10 000 mm |
| Sestava materiala | 100 % poliester |
| Zračnost | 8 000 g/m²/24 h |
| Vodni stolpec | 8000 mm |
| ID izdelka | 341018 |
|
Velikost |
34 |
36 |
38 |
40 |
42 |
44 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Višina (cm) |
163 - 167 |
165 - 169 |
167 - 171 |
169 - 173 |
171 - 175 |
172 - 176 |
|
Prsni koš (cm) |
81 - 84 |
85 - 88 |
89 - 92 |
93 - 96 |
97 - 100 |
100 - 103 |
|
Pas (cm) |
63 - 66 |
67 - 70 |
71 - 74 |
75 - 78 |
79 - 82 |
83 - 86 |
|
Boki (cm) |
89 - 92 |
93 - 96 |
97 - 101 |
102 - 105 |
106 - 109 |
110 - 113 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov