Hannah Zafrina II ženska jakna, mauve wine
Hannah Zafrina II ženska jakna
Nepremočljiva in zračna jakna tipa parka z membrano Resstex 8000.
Prinehana nastavljiva kapuca, anatomsko oblikovani rokavi so zaključeni s stiskalno manšeto na gumb. Spodnji oblikovani rob z razporkom na zadnjem delu. Širši kroj jakne si lahko prilagodite zahvaljujoč integrirani vrvici v pasu. Udobje in zračnost jakne podpira podloga iz mrežice.
Patentirana impregnacija površine Bionic Finish ECO zagotavlja visoko odpornost površinskega materiala proti vodi in odbija nečistoče. Poleg tega ne vsebuje PFC in je prijazen do okolja. Podlepljeni glavni šivi za popolno nepremočljivost in dva glavna žepa z našitkom.
| Spol | Ženske |
| Barva | mauve wine |
| Material | sintetični material |
| Sezona | Prehodno |
| Vrsta športa | kampiranje, lifestyle |
| Kapuca | da |
| Vodni stolpec | < 10 000 mm |
| Sestava materiala | 100 % poliester |
| Zračnost | 8 000 g/m²/24 h |
| Vodni stolpec | 8000 mm |
| ID izdelka | 341017 |
|
Velikost |
34 |
36 |
38 |
40 |
42 |
44 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Višina (cm) |
163 - 167 |
165 - 169 |
167 - 171 |
169 - 173 |
171 - 175 |
172 - 176 |
|
Prsni koš (cm) |
81 - 84 |
85 - 88 |
89 - 92 |
93 - 96 |
97 - 100 |
100 - 103 |
|
Pas (cm) |
63 - 66 |
67 - 70 |
71 - 74 |
75 - 78 |
79 - 82 |
83 - 86 |
|
Boki (cm) |
89 - 92 |
93 - 96 |
97 - 101 |
102 - 105 |
106 - 109 |
110 - 113 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov