nahrbtnik deuter Gogo, 25 l, rdeč
nahrbtnik deuter Gogo
Deuterjev nahrbtnik Gogo ima udobno, dobro prezračeno hrbtišče, tako kot gorski nahrbtnik. Gogo vam bo prišel prav za vse, kar morate vsak dan vzeti s seboj. Priročna elastična vrvica na sprednji strani za pripenjanje jakne je le eden izmed številnih funkcionalnih detajlov, ki jih skriva nahrbtnik.|
Hrbtni sistem Airstripes
|
|
Sprednji žep z zadrgo
|
|
Notranji žep za dragocenosti
|
|
Nastavljiv prsni pas
|
|
Stranski raztegljivi žepi
|
|
Anatomsko oblikovane naramnice
|
| Spol | Unisex |
| Barva | rdeča |
| Prostornina | 25 l |
| Vrsta športa | pohodništvo, lifestyle |
| Dežni plašč | nedoločeno |
| Material | 100 % PET recikliran |
| Teža | 570 g |
| Dimenzije | 46 x 27 x 19 cm |
| Za dolžino hrbta | 38 - 54 cm |
| Maks. priporočena obremenitev | 3 - 6 kg |
| Za višino postave | 158 - 195 cm |
| Določitev | za 1 dan |
| Sezona/obdobje | FW 24/25 |
| ID izdelka | 250324 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta deuter Gogo batoh, 25 l, čierna
Paradny batoh na cestovanie, ako mala batozina. Bez problemov vo Wizz Air aj Ryanair.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta deuter Gogo batoh, 25 l, čierna