deuter Gogo nahrbtnik, 25 l, kelp/nori
deuter Gogo nahrbtnik
Nahrbtnik Gogo znamke deuter, ki ima udobno, dobro zračno hrbtišče, tako kot nahrbtnik za v gore. Gogo vam bo prišel prav za vse, kar potrebujete vzeti vsak dan s seboj. Ima anatomsko oblikovane naramnice in nastavljiv prsni pas. Dodatna funkcija, v obliki elastične vrvice na sprednji strani za pritrditev jakne, je le ena izmed nekaj funkcionalnih detajlov, ki jih nahrbtnik skriva.|
Hrbtni sistem Airstripes
|
|
Oblazinjene naramnice
|
|
Sprednji žep z zadrgo
|
|
Notranji žep za dragocenosti
|
|
Notranji žep za dokumente
|
|
Nastavljiv prsni pas
|
|
Stranski raztegljivi žepi
|
|
Anatomsko oblikovane naramnice
|
|
Elastična vrvica na sprednji strani
|
| Spol | Unisex |
| Barva | amber/maple |
| Prostornina | 25 l |
| Vrsta športa | pohodništvo, lifestyle |
| Dežni plašč | nedoločeno |
| Dimenzije | 46 x 27 x 19 cm |
| Teža | 570 g |
| Material | 100 % PET recikliran |
| Maks. priporočena obremenitev | 3 - 6 kg |
| Za dolžino hrbta | 38 - 54 cm |
| Za višino postave | 158 - 195 cm |
| Določitev | za 1 dan |
| Sezona/obdobje | FW 24/25 |
| ID izdelka | 370533 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta deuter Gogo batoh, 25 l, čierna
Paradny batoh na cestovanie, ako mala batozina. Bez problemov vo Wizz Air aj Ryanair.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta deuter Gogo batoh, 25 l, čierna