Nahrbtnik Deuter Gogo, 25 l, rdeč
nahrbtnik deuter Gogo
Deuterjev nahrbtnik Gogo ima udobno, dobro prezračeno hrbtišče, tako kot planinski nahrbtnik. Gogo vam bo prišel prav za vse, kar morate vsak dan vzeti s seboj. Ima anatomsko oblikovane naramnice in nastavljiv trak za prsnico. Pripomoček v obliki elastične vrvice na sprednji strani za pripenjanje jakne je le eden od številnih funkcionalnih detajlov, ki jih skriva nahrbtnik.|
Hrbtni sistem Airstripes
|
|
Oblazinjene naramnice
|
|
Sprednji žep z zadrgo
|
|
Notranji žep za dragocenosti
|
|
Notranji žep za dokumente
|
|
Nastavljiv prsni pas
|
|
Stranski raztegljivi žepi
|
|
Anatomsko oblikovane naramnice
|
|
Elastična vrvica na sprednji strani
|
| Spol | Unisex |
| Barva | karamela/glina |
| Prostornina | 25 l |
| Vrsta športa | pohodništvo, lifestyle |
| Dežni plašč | nedoločeno |
| Dimenzije | 46 x 27 x 19 cm |
| Teža | 570 g |
| Material | 100 % PET recikliran |
| Maks. priporočena obremenitev | 3 - 6 kg |
| Za dolžino hrbta | 38 - 54 cm |
| Za višino postave | 158 - 195 cm |
| Določitev | za 1 dan |
| Sezona/obdobje | FW 24/25 |
| ID izdelka | 250322 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta deuter Gogo batoh, 25 l, čierna
Paradny batoh na cestovanie, ako mala batozina. Bez problemov vo Wizz Air aj Ryanair.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta deuter Gogo batoh, 25 l, čierna