deuter Futura 24 SL ženski nahrbtnik, 24 l, cassis-ashrose
deuter Futura 24 SL ženski nahrbtnik
Tehnični pohodniški nahrbtnik, zasnovan posebej za žensko anatomijo, kar pomeni krajši hrbtni sistem, ožje naramnice in stožčasto oblikovan bočni pas za boljše prileganje ženski postavi.Je idealen nahrbtnik za celodnevno pohodništvo, ferate ali zahtevnejše enodnevne izlete, kjer boste cenili kombinacijo tehnične opreme in udobnega prezračevanja hrbta.
|
Hrbtni sistem Aircomfort se ponaša z visoko zračnostjo. Mrežasto hrbtišče ustvarja prostor med hrbtom in nahrbtnikom, kar omogoča maksimalen pretok zraka in zmanjšuje potenje.
|
|
Praktičen dostop skozi pokrov in skozi U-zip na sprednji strani, kar olajša iskanje stvari v glavnem predalu
|
|
Ergonomski naramnici ActiveFit in nastavljive bočne plavuti se prilagodijo gibanju in enakomerno porazdelijo težo
|
|
Elastičen mrežast žep za mokra oblačila ali jakno
|
|
Kompatibilen z rezervoarji (do 3 litre)
|
|
Odstranljiva dežna prevleka, zanke za pohodne palice in držalo za sončna očala na naramnici
|
|
SOS etiketa z navodili za primer nujnosti
|
|
Pripravljen za pritrditev držala za čelado (helmet holder – naprodaj ločeno)
|
|
Izdelano iz recikliranih materialov, bluesign® certificiranih tekstilij in brez uporabe PFAS
|
| Spol | Ženske |
| Barva | cassis-ashrose |
| Prostornina | 24 l |
| Vrsta športa | pohodništvo, ferate |
| Dežni plašč | da |
| Teža | 1255 g |
| Dimenzije | 60 x 28 x 20 cm |
| Nosilnost | maks. 8 kg |
| ID izdelka | 397163 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov