deuter Access Pro 60 ženski nahrbtnik, rjava
Ženski potovalni nahrbtnik deuter Access Pro 60 SL je zasnovan za daljša potovanja in udobne premike med destinacijami. Zahvaljujoč veliki zadrgi po celotni dolžini se pakira kot potovalni kovček, notranji predelki pomagajo pregledno ločiti opremo in ohranjati red med potovanjem. Naramnice in bočni pas je mogoče skriti, kar boste cenili pri prevozu nahrbtnika z letalom ali avtobusom.
Po višini nastavljiv hrbtni sistem VariQuick v kombinaciji s hrbtnim sistemom CONTACT™ zagotavlja prilagoditev različnim višinam postave in stabilno, udobno nošenje tudi pri polni obremenitvi. Del je tudi snemljiv majhen nahrbtnik, ki bo služil za enodnevne izlete, sprehode po mestu ali kot ročna prtljaga. Zahvaljujoč prostornini 60 litrov je nahrbtnik primeren za večdnevna ali tedenska potovanja.
- Prostornina 60 l za potovanja za 5 dni ali več
- Ženski kroj SL, prilagojen ženski anatomiji
- Snemljiv majhen nahrbtnik za kratke izlete ali kot ročna prtljaga
- Velika zadrga po celotni dolžini za enostavno pakiranje in preglednost vsebine
- Notranja razdelitev s pregradami za boljšo organizacijo
- Možnost skriti naramnice in bočni pas med prevozom
- Po višini nastavljiv hrbtni sistem VariQuick
- Hrbtni sistem CONTACT™ za stabilnost in udobje pri nošenju
- Trden bočni pas za učinkovit prenos teže na boke
- Kompatibilen z prenosnikom do 13"
- Izdelan iz 420D recikliranega poliamida in 600D recikliranega poliestra
- Primeren za lahko pohodništvo, multisport in mestno potovanje
- Dimenzije 68 x 35 x 26 cm
- Teža 2520 g
- Garancija 24 mesecev
| Spol | Ženske |
| Barva | rjava |
| Vrsta športa | pohodništvo |
| Dežni plašč | nedoločeno |
| Teža | 2520 g |
| Dimenzije | 68 x 35 x 26 cm |
| Sestava materiala | 420D recikliran poliamid, 600D recikliran poliester |
| Določitev | ženski nahrbtnik, lahkotno pohodništvo, multisport, mestno potovanje |
| Število prekatov | 2 |
| Bočni pas | Da |
| Prsni pas | Da |
| Velikost prenosnika | 13" |
| Žep za prenosnik | Da |
| Prostornina | 60 l |
| Velikost prenosnika | 13" |
| ID izdelka | 395344 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov