Mammut Tour 40 Removable Airbag 3.0 lavinski nahrbtnik, 40 l, črna
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Mammut Tour 40 Removable Airbag 3.0 plazilni nahrbtnik
Plazilni nahrbtnik znamke Mammut vas bo presenetil s svojo nizko težo, udobnim hrbtnim sistemom in premišljenimi detajli, ki vam bodo polepšali bivanje v gorah. Oranžni elementi vas bodo naredili vidne tudi v najslabših pogojih. Zahvaljujoč velikemu vhodu na zadrgo imate vse pri roki in opremo enostavno najdete tudi v rokavicah. Seveda lahko nanj pritrdite smuči, snowboard ali splitboard. Za plazilno opremo (sonda in lopata) je na voljo prozoren ločen žep.
|
Kartuša ni priložena nahrbtniku, potrebno jo je kupiti posebej
|
|
Za visoko udobje je hrbtni sistem oblikovan z aluminijastim okvirjem v obliki črke U, ki pomaga pri udobnem nošenju s pritrjenimi smučmi
|
|
Pena v hrbtnem delu, toplotno oblikovana
|
|
Nosilec za čelado, mehak žep za očala, stranski kompresijski trakovi, združljivost s sistemom za hidracijo in zanke za palice ali cepin
|
|
Žep za zadrgo na bočnem pasu
|
|
Zanka "daisy chain" za pritrditev dodatne opreme
|
|
Čas napihovanja zračne blazine 3 sekunde
|
|
Sprožilno ročico je mogoče namestiti na različne višine
|
|
SOS etiketa z navodili za nujne primere
|
|
Plin v kartuši je namenjen za eno napihovanje zračne blazine.
|
|
Airbag se lahko popolnoma odstrani iz nahrbtnika
|
| Spol | Unisex |
| Barva | črna |
| Prostornina | 40 l |
| Vrsta zračne blazine | Kartuša |
| Vrsta športa | turno smučanje |
| Teža | 2480 g (vključno s sistemom zračne blazine)1470 g (brez sistema zračne blazine) |
| Dimenzije | 26 x 58 x 28 cm |
| Dolžina hrbta | 48,5 cm |
| Sestava materiala | 420D Nylon Oxford HD (recikliran) |
| ID izdelka | 274276 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov