RockShox Judy Gold RL A3 QR 27.5" vzmetne vilice, 120 mm, offset 42 mm
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
RockShox Judy Gold RL A3 QR 27.5" vzmetna vilica
Rock Shox Judy Gold RL A3 je 27,5" vzmetna vilica, ki ponuja možnost pritrditve sprednjega kolesa na klasični hitrovpenjalnik in upravljanje zaklepanja na kroni vilice. Hod vilice je 120 mm, za vzmetenje pa poskrbi skozi leta preizkušena komora Solo Air, za blaženje pa oljna kartuša Motion Control.| Barva | črna |
| Hod vilice | 120 mm |
| Vrat vilic | nedoločeno |
| Model | Judy Gold RL A3 |
| Uporaba | MTB, Trail XC |
| Sistem vzmetenja | Zračna komora SoloAir |
| Sistem blaženja | Oljna kartuša MotionControl |
| Možnost nastavitve | Povratna blažilna moč, kompresija, zračni tlak |
| Material notranjih nog | alu zlitina |
| Material zunanjih nog | magnezij |
| Teža | 1 984 g |
| Pritrditev zavore | Post Mount |
| Steblo | tapered |
| Upravljanje | na kroni |
| Oska | 5 x 100 mm hitrospenjalnik |
| Min./maks. velikost diska | 160 mm/185 mm |
| Premer notranjih nog | 30 mm |
| Odmik | 42 mm |
| ID izdelka | 199773 |
The rock shox database say this fork weight is 1662g, but according to your statement the weight is 1984g. What is the correct info?
the product data is displayed on the products based on the information received from our supplier.
Could you please tell me the manufacturer item code? Thanks!
Thank you. The rock shox database say this fork weight is 1662g, but according to your statement the weight is 1984g. What is the correct info?
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov