SR SUNTOUR XCE28 26" vzmetene vilice, 80 mm
SR SUNTOUR XCE28 26" vzmetne vilice
SR Suntour XCE28 so osnovne MTB vilice z 80 mm hoda za 26" kolesa, zasnovane za lažjo uporabo na lažjih terenih.Vzmetenje zagotavljajo jeklene vijačne vzmeti z dušilnim elastomerom.
| Barva | črna |
| Hod vilice | 80 mm |
| Vrat vilic | nedoločeno |
| Vrat vilice | Ø - 25,4 mm, navoj, jeklo |
| Dolžina | steber: 150 mm, navoj: 55 mm |
| Pritrditev kolesa | hitra sprostitev (QR), 9 x 100 mm |
| Zavore | V-brake |
| Teža | 2,690 g |
| Material zunanjih nog | alu zlitina |
| Možnost nastavitve | prednapetost vzmeti |
| Sistem blaženja | elastomer |
| Sistem vzmetenja | jeklena vzmet |
| ID izdelka | 126486 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov