SR SUNTOUR Epixon RLR 26 TS QR vzmetne vilice, 100 mm
SR SUNTOUR Epixon RLR 26" TS QR vzmetne vilice
Zračne vilice z aluminijastim vratom, zasnovane za XC in trail gorsko kolesarjenje.|
Hidravlično blaženje
|
|
Nastavitev kompresije
|
|
Daljinsko zaklepanje
|
| Barva | črna |
| Hod vilice | 100 mm |
| Vrat vilic | ravno 1 1/8" |
| Modelno leto | 2018 |
| Hod | 100 mm |
| Desna stran | RLR |
| Leva stran | Zračno vzmetenje |
| Krona | Kovano |
| Notranje noge | 32 mm/Al7050 |
| Zunanje noge | magnezij |
| Zavore | Postmount, 160 mm disk (maks.) |
| Vrat | 1.1/8", Al alloy (TS) |
| Teža | 1 790 g |
| Oska | hitro sprostitev, 9 mm |
| Premer kolesa | 26" |
| ID izdelka | 60453 |
Zdravím chcel by som ju použiť namiesto SR Suntour XCM-V3 , pre kolo 26. Je ju možné zameniť kus za kus alebo je potrebná nejaká špeciálna úprava ? Uzamykanie na riaditka je v balení ci je nutné ho dokupovať?
Dobry den prajem,
na novu vidlicu bude potrebne len prehodit konus (crown race) z krku povodnej vidlice, skratit krk na pozadovanu dlzku (toto vieme pripadne poriesit aj u nas - pozadovany ukon na skratenie krku prosim len poznacte do poznamky k objednavke), narazit noveho jezka (napr.: https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/hlavove-zlozenia/jezkovia-a-krytky/jezko-force-pre-ahead-1-18-al-kompletny-cierny-.html, opat rovnako ako so skratenim krku, jezka vieme narazit aj u nas) a vidlicu mozete nahodit
Lockout packa je sucastou.
Dobrý deň,
v popise je max. veľkosť brdzového kotúča 160mm, predpokladám že to sa myslí s brzdou priamo na vidle.
Čiže môžem mať (s brdzou na adaptéri) aj kotúč 200-ku..?
ďakujem,
Martin
Dobry den,
vyrobca odporuca s vidlicou pouzivat s adapterom max. 180 mm kotuc.
Dobrý, mám záujem o túto vidlicu a chcel by som vedieť či je to ešte možné zdvihnúť až na 130mm.
Dobrý deň,
Zmena zdvihu na 130mm nie je možná. Zdvih vieme zvýšiť na 120mm servisnou úpravou za poplatok 20 EUR. V prípade záujmu to uveďte do poznámky k objednávke.
Dobry den je mozne ju zvysit na 120? ak ano co ktomu potrebujem dokupit?
Dobrý deň,
ospravedlňujeme sa Vám za neskoršiu odpoveď. Zmena zdvihu je možná, vykonáva sa internou úpravou a vieme ju vykonať u nás v servise : https://www.mtbiker.sk/shop/informacie/servis-cennik.html .
Dobrý deň,
Bude na tuto vidlicu pasovat aj naboj s RU 5x100? Ďakujem
Dobry den,
ano, vidlica ma standardne QR patky, naboj bude sediet.
Zdravím,
krk je rovný 1 1/8".
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Elegantné riešenie pre starší bicykel s pružinovou vidlicou. Ochotný personál v Žiline rovno narazil na krk aj misku zo starej vidlice, ktorú som si doniesol.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Za tu cenu skvela vidla na detsky bike, zdvih je mozne jednoducho menit 80,100 a 120 mm, ja som ho znizil na 80mm a dal synovi na 24" bike.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik