RockShox Rudy Ultimate Race Day 28" vzmetena vilica, 30 mm, kwiqsand
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
RockShox Rudy Ultimate Race Day 28" vzmetna vilica
Nova vilica RockShox Rudy prinaša več nadzora, samozavesti in zabave za vaš gravel kolo.Je energetsko učinkovita pri šprintih in zagotavlja dovolj hoda, da imate vožnjo udobno pod nadzorom tudi na bolj grobih terenih. Opremljena je s popolnoma novimi notranjimi nogami s premerom 30 mm, blažilno kartušo Charger™ Race Day in preizkušenim zračnim vzmetenjem SoloAir. Vsestranskost in stil sta ključna. Zato je za Rudy Ultimate značilna popolna kompatibilnost z blatniki, veliko prostora za plašče in nova barvna izvedba Kwiqsand.
Blažilna kartuša Charger™ Race Day
Blažilna kartuša Charger™ Race Day je ustvarjena za potrebe najhitrejših tekmovalcev v cross-country na svetu. Je najlažja blažilna kartuša od RockShox z zmogljivostjo za zmagovanje na dirkah in učinkovitim delovanjem. Uglašena je za še večjo učinkovitost za gravel kolesarje, z zaklepanjem (lock-out) trdnim kot beton in dovolj hoda za udobno in varno vožnjo v zahtevnejših terenih.
SoloAir
Novo zračno vzmetenje SoloAir od RockShox, zasnovano neposredno za potrebe gravel in e-gravel koles, spreminja način, kako vzmetna vilica z majhnim hodom lahko izkoristi spreminjajoče se ceste pred vami. Ta popolnoma nova zasnova ostaja občutljiva in gladka na majhnih neravninah, kot se lahko upre trdim in velikim udarcem do konca. Zrak pomaga zaščititi vaše zapestje, roke, podlakti in seveda tudi zdravo pamet.
Vozite hitreje brez strahu pred luknjami pred vami.
|
Blažilna kartuša Charger™ Race Day, uglašena za gravel, s trdno ključavnico in celotnim obsegom nastavitve odskoka
|
|
Zračno vzmetenje SoloAir je popolnoma uglašeno za manjše hode in učinkovito delovanje preko neravnin
|
|
Lahka frezana in eloksirana krona s premium in trpežno površino
|
|
Blažilna tekočina Maxima Plush zmanjšuje trenje in zvočni odtis blaženja
|
|
Zasnovana neposredno za potrebe gravel in e-gravel koles
|
| Barva | kwiqsand |
| Hod vilice | 30 mm |
| Vrat vilic | stožčasti (tapered) 1 1/8" –1,5" |
| Velikost v palcih | 28" (700C) |
| Sistem vzmetenja | SoloAir |
| Sistem blaženja | Charger™ Race Day |
| Možnost nastavitve | Zunanji odskok, 2 poziciji kompresije (odprto/zaklenjeno) |
| Material notranjih nog | 30 mm, aluminij z ravno steno |
| Material zunanjih nog | Magnesium |
| Pritrditev zavore | flat mount |
| Vsebina paketa | vilice, blatnik, jež in os Maxle Stealth |
| Prostornost plašča | maks. 700x50C |
| Teža | 1 289 g |
| ID izdelka | 149417 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov