Kind Shock Rage-i teleskopska sedežna opora, Ø-30.9 mm, 392 mm/125 mm
Kind Shock Rage-i teleskopska sedežna opora
Teleskopska sedežna opora Kind Shock Rage-i, ki je resnično prebojni izdelek z zmogljivostjo, ki prej ni bila na voljo po tej ceni. Rage-i je cenovno najugodnejša ponudba Kind Shock brez kakršnih koli kompromisov - s 125 mm tekoče nastavljivega hoda, notranjim vodenjem kabla in v tem cenovnem razredu izjemno ugodno težo ter krajšim potopom v okvir.Opozorilo: Sedežna opora je dobavljena brez ročice daljinskega upravljanja in je združljiva z ročicami Kind Shock KGSL, Southpaw ali Westy
|
Zračno-hidravlični vložek
|
|
Notranja napeljava žice
|
|
Črno anodizirano batno steblo
|
|
Integrirana objemka s tesnilom
|
|
Kovana duraluminijasta glava ponuja zelo fino nastavitev naklona sedeža z dvema vijakoma
|
| Barva | črna |
| Premer | 30,9 mm |
| Višina sedežne opore | 125 mm |
| Nadzorovanje | notranje napeljave kablov |
| Skupna dolžina | 392 mm |
| Maks. vstavitev v okvir | 213 mm |
| Odmik | 0 mm |
| Teža | 506 g |
| Vsebina paketa | sedežna opora, nerjaveča jeklena vrv in bowden |
| ID izdelka | 103281 |
Dobrý deň!
Mám Cube stereo Hybrid 120 Race, chcem vymeniť pevnú sedlovku Cube Perfomance Post 30,9 za teleskopickú Kind Shock Rage-i 125mm 30,9 s páčkou Westy. Bude to vhodné? Ďakujem za odpoveď
Dobrý deň,
Cube žiaľ nešpecifikuje, či je rám kompatibilný so sedlovkami s vnútorným vedením lanka - každopádne niektoré verzie Hybrid Sterea disponovali teleskopickými sedlovkami, tak by nemal byť problém Samotná sedlovka bude s Westy páčkou spolupracovať bez problémov..
Dobrý deň, rozdiel medzi touto sedlovkou a sedlovkou Kind Shock Rage-iS je iba v "dopružovaní" vo vysunutej polohe? To Dopružovanie pri iS.. neuberá to výkon pri šliapani?
Dobrý deň, áno, presne tak, rozdiel je v pružení.
Čo sa týka výkonu - ťažko povedať, samozrejme všetka energia ktorá sa stráca v "odpružení" môže zavážiť, každopádne bude záležať aj od spôsobu šliapania, resp. či sa jedná skôr o kadenčný prejav alebo silový typ šliapania a pod. A samozrejme pri šliapaní v stoji to už potom nemá ako zavážiť
Dobry den, prosim Vas, je v baleni aj lanko a vedenie? Dakujem.
Dobry den prajem, ano, lanko a bowden su sucastou dodavaneho setu, ovladacia packa nie.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Funguje ako má, montáž bez problémov, zatiaľ nepuká a bez vôle.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik