Kind Shock LEV Integra teleskopska sedežna opora, Ø-30.9 mm, 430 mm/150 mm, OEM
Kind Shock LEV Integra teleskopska sedežna opora
Opozorilo: OEM produkt - nima originalne embalaže
|
Nastavljiva zračno-hidravlična cartidge
|
|
Notranja napeljava žice
|
| Barva | črna |
| Premer | 30,9 mm |
| Višina sedežne opore | 150 mm |
| Nadzorovanje | notranje napeljave kablov |
| Vstavljanje v okvir | 230 mm |
| Skupna dolžina | 430 mm |
| Teža | 584 g |
| Odmik | 0 mm |
| Vsebina paketa | sedežna opora, s teflonom prevlečena nerjaveča jeklena vrvica in bowden, ročica za upravljanje |
| Opozorilo | OEM izdelek - nima originalne embalaže |
| ID izdelka | 402292 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov