Crankbrothers Highline XC/Gravel teleskopska sedežna opora, Ø-27.2 mm, 407 mm/80 mm
CrankBrothers Highline XC/Gravel teleskopska sedežna opora
Priljubljena sedežna opora CrankBrothers je zdaj na voljo tudi v različici 27,2 mm za cross-country, ciklokros, pa tudi za gravel ali cestna kolesa! Lahka različica sedežne opore CRANKBROTHERS z zmanjšanim hodom 80 mm odlično dopolni vašega hitrega ljubljenčka in vam nudi potrebno mero gotovosti pri strmih spustih med dirkami! Gladkost delovanja in hitro spremembo položaja zagotavlja zaprt hidravlični vložek modela Highline 7Sedežna opora je dobavljena brez ročice - združljive ročice CrankBrothers najdete v naši MTBIKER e-trgovini.
|
Notranja napeljava žice
|
|
Enostavna namestitev v okvir zaradi enostavne odpojitve kabla
|
|
Žica in ohišje Jagwire Elite
|
|
Igus LL drsni ležaji
|
|
Tesnilo Trelleborg
|
|
Zaprti IFP oljni vložek
|
| Barva | črna |
| Premer | 27.2 mm |
| Višina sedežne opore | 80 mm |
| Nadzorovanje | notranje napeljave kablov |
| Material | aluminij 7075-T6 |
| Hod | 80 mm |
| Skupna dolžina | 407 mm |
| Teža | 434 g |
| ID izdelka | 125262 |
Dobrý den bude dostupná aj vo verzii 125mm tato 27.2mm sedlovka dakujem
Dobrý deň,
dostupná u dodávateľa je len verzia s 80 mm zdvihom.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov