Crankbrothers Highline 7 teleskopska sedežna opora, Ø-30.9 mm, 504 mm/170 mm
CrankBrothers Highline 7 teleskopska sedežna opora
Priljubljena teleskopska sedežna opora CrankBrothers zdaj v novi preobleki. Nova generacija sedežnih opor CrankBrothers Highline nadaljuje tradicijo družine Highline kot sploh najzanesljivejša teleskopska sedežna opora na trgu: vrhunska tesnila Trelleborg, drsni puše in vodilni bloki Igus LL, žica in bowden Jagwire in predvsem zaprt hidravlični vložek.Sedežne opore imajo krajšo skupno dolžino zaradi prenovljenega sistema pritrjevanja žice in se lahko tako uporabljajo tudi z višjim hodom v manjših velikostih okvirjev. Zaklep sedežne opore pa s svojim mehanizmom Quick-Connect omogoča hitro in enostavno vpenjanje in nastavitev sedeža.
Sedežna opora je dobavljena brez ročice - združljive ročice CrankBrothers najdete v tej povezavi.
|
Notranja napeljava žice
|
|
Enostavna namestitev v okvir zahvaljujoč snemljivemu upravljanju
|
|
Enostavna namestitev sedeža zahvaljujoč 2-vijačnemu mehanizmu za hitro sprostitev
|
|
Žica in ohišje Jagwire Elite
|
|
Igus LL drsni ležaji
|
|
Tesnilo Trelleborg
|
| Barva | črna |
| Premer | 30,9 mm |
| Višina sedežne opore | 170 mm |
| Nadzorovanje | notranje napeljave kablov |
| Material | aluminij 7075-T6 |
| Skupna dolžina | 504 mm |
| Teža | 583 g |
| Minimalni vstop v okvir | 100 mm |
| ID izdelka | 113688 |
Varianta Crankbrothers Highline 7 teleskopická sedlovka, Ø-30.9 mm, 425 mm/150 mm
Zdravim, chcem sa opýtať či sa dá použiť k tejto sedlovke ovládacia páčka zo sedlovky Iridium stealth?
Dobrý deň,
áno, podľa špecifikácie výrobcu je táto sedlovka kompatibilná so všetkými štandardnými lankovými (mechanickými) ovládacími páčkami.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov