BBB BSP-51 LIFTPOST teleskopska sedežna opora, 518 mm/175 mm
BBB BSP-51 LIFTPOST teleskopska sedežna opora
Teleskopska sedežna opora z gladkim 175 mm hodom za enostavno nastavitev višine sedeža|
Dvojna zračno-oljna kartuša
|
|
Enostavna demontaža za morebitno čiščenje in servis
|
| Barva | črna |
| Premer | 30.9 mm/ 31.6 mm |
| Višina sedežne opore | 175 mm |
| Nadzorovanje | notranje napeljave kablov |
| Skupna dolžina | 518 mm |
| Teža | 683 g / 724 g |
| Vsebina paketa | tel. sedežna opora z vodili in ročico |
| ID izdelka | 372530 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta BBB BSP-51 LIFTPOST teleskopická sedlovka, 470 mm/150 mm
Od novoty ma asi stvrt milimetra vôlu, ale to sa da ocakavat od jednej z najlacnejsich teleskopiek, pri jazde to citit nieje, nehybe sa hore-dole samovolne
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta BBB BSP-51 LIFTPOST teleskopická sedlovka, 470 mm/150 mm
Funguje výborne, veľmi ľahká montáž, zdvih úplne postačujúci zjazd vs. vyšlo.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik