WTB Rocket 260 DNA Titanium Medium sedež, 142 mm
Sedež WTB Rocket 260 DNA Titanium je zasnovan za gorske kolesarje, ki imajo raje maksimalno udobje in podporo med dolgimi vožnjami. Izrazitejše oblazinjenje in ukrivljen profil od konice do zadnjega dela zagotavljata stabilnost kolesarjem, ki ostanejo v sedežu tudi pri vzponih ali na tehničnem terenu. Zaradi kombinacije udobja, podpore in funkcionalnosti je primeren tudi za e-MTB in enduro vožnjo, kjer se zahteva gotovost in dolgotrajno udobje v sedežu.
- namenjen za gorsko kolesarjenje, idealen za e-MTB in enduro vožnjo
- močno oblazinjenje za visoko udobje na dolgih vožnjah
- ukrivljen profil za boljšo oporo in stabilnost v sedežu
- širina Medium primerna za sedalne kosti 110–125 mm
- dimenzije sedeža 145 x 260 mm
- titanove letve za nizko težo in visoko trdnost
- površina iz mikrovlaken za odpornost in prijeten kontakt
- oblazinjenje DNAx za učinkovito blaženje udarcev
- teža sedeža 254 g
| Spol | Moški |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 142 mm |
| Material nosilca sedeža | titan |
| Namen | Športne |
| Dolžina sedeža | 260 mm |
| Teža | 254 g |
| Za širino sedalnih kosti | 110 – 125 mm |
| ID izdelka | 386914 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov