WTB Rocket 260 DNA Stainless steel Medium sedež, 142 mm
Sedlo Rocket je ideálnou voľbou pre cyklistov, pre ktorých je prioritou komfort počas celodenných výletov v horách. S prehnutým profilom od špičky k päte poskytuje vynikajúcu oporu jazdcom, ktorí preferujú stabilný posed pri stúpaniach alebo v technickom teréne. Vďaka svojej konštrukcii je sedlo Rocket skvelým doplnkom pre elektrobicykle (e-MTB) a enduro jazdcov. Prináša bezkonkurenčnú funkčnosť a podporu, vďaka čomu bude aj posledný kilometer vašej jazdy rovnako pohodlný ako ten prvý.
- Šírka Medium vhodná pre sedacie kosti 110–125 mm
- Rozmery 145 x 260 mm
- Ližiny z nehrdzavejúcej ocele
- Technológia základne Fusion Form
- Povrch z mikrovlákna
- Polstrovanie HLX s nadštandardnou hrúbkou
- Hmotnosť 267 g
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 142 mm |
| Material nosilca sedeža | jeklo |
| Namen | Športne |
| Dolžina sedeža | 260 mm |
| Teža | 267 g |
| Za širino sedalnih kosti | 110–125 mm |
| ID izdelka | 386915 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov