SPANK OOZY 280 Geoff Gulevich Edition sedež, 144 mm
SPANK OOZY 280 Geoff Gulevich Edition je trail sedež, zasnovan za kolesarje, ki iščejo kombinacijo celodnevnega udobja in športnega, ozkega profila. Relativno raven vrh sedeža omogoča hitre spremembe položaja telesa in maksimalno svobodo gibanja pri agresivni vožnji tudi na tehničnem terenu. Ergonomska oblika z izrazitim razbremenilnim kanalom zmanjšuje pritisk v občutljivih predelih in podpira učinkovit prenos moči med poganjanjem. Ko-moldirana konstrukcija z ojačanimi conami udarca in optimiziranimi upogibnimi točkami povečuje odpornost in udobje pri dolgih vzponih.
- Anatomski udoben profil za celodnevno vožnjo
- Relativno ravna oblika zgornjega dela za enostavno manevriranje
- Izrazit razbremenilni kanal za zmanjšanje pritiska v občutljivih predelih
- Ko-moldirana konstrukcija z ojačanimi conami udarca
- Optimizirane upogibne točke za boljšo prožnost in udobje
- Vrhnji material: 3D ko-moldirana pena in trpežna sintetična prevleka
- Material školjke: polimer, ojačan z vlakni
- Lyžiny: votle CrMo
| Spol | Moški |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 144 mm |
| Material nosilca sedeža | jeklo |
| Namen | Športne |
| Dolžina sedeža | 265 mm |
| Teža | 280 g |
| ID izdelka | 348159 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov