Selle San Marco Shortfit 2.0 Carbon FX Pro Series Wide sedež, 155 mm
Selle San Marco Shortfit 2.0 Carbon FX Pro Series Wide sedlo
Sedlo Selle San Marco SHORTFIT 2.0 je rešitev predvsem za kolesarje s fleksibilnim predelom bokov, normalno do širšo zgradbo medenice in/ali bolj agresivnim stilom vožnje, pri katerem je potrebno razbremeniti perinealno območje. Povečana odprtina in hkrati razširjen vrh sedla prispevata k boljši porazdelitvi pritiska. Ta model je namenjen širokemu spektru uporabe na cesti, stezi in v MTB.Verzija CARBON FX predstavlja vrhunsko izvedbo s karbonom obogateno školjko, blaženjem Biofoam in površino Microfeel. Vodila DNA FullCarbon zagotavljajo nizko težo in visoko trpežnost. Namenjeno je predvsem vrhunskim športnikom in profesionalcem z višjim letnim kilometrskim izkupičkom kot brezkompromisna, lahka in vzdržljiva rešitev. Izvedba Pro Series zagotavlja dizajn in izdelavo, ki sta identična sedežem profesionalnih kolesarjev.
|
Sani iz materiala DNA-CARBON
|
|
Ohišje Carbon Fiber Reinforced
|
|
Površinska obdelava MICROFEEL
|
|
Blaženje Biofoam
|
| Spol | Moški |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 155 mm |
| Material nosilca sedeža | karbon |
| Namen | Športne |
| Dolžina sedeža | 255 mm |
| Teža | 190 g |
| Tirnice (premer) | 9.8 x 7 mm |
| ID izdelka | 377648 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov