Selle San Marco GrouND Shield Dynamic Narrow sedež, 140 mm
Sedež Selle San Marco GrouND Shield Dynamic Narrow širine 140 mm je zasnovan predvsem za vožnjo po terenu z MTB in gravel kolesi, dobro pa se obnese tudi na cestnem kolesu. Univerzalna oblika izhaja iz koncepta sedežev Shortfit, prilagojenega potrebam vožnje po zahtevnejšem terenu. Dodatno oblazinjen vrh poveča udobje pri strmih vzponih, medtem ko skrajšan in odrezan zadnji del zmanjšuje tveganje zatikanja hlač pri vožnji za sedežem. Različica Dynamic je primerna predvsem za začetnike in hobi kolesarje z manjšim letnim številom prevoženih kilometrov, ki iščejo zanesljiv in udoben sedež s kakovostnim blaženjem in trpežno konstrukcijo.
- Namenjen za MTB, gravel in cestno kolesarjenje
- Univerzalna terenska školjka, ki jo je navdihnil model Shortfit
- Dodatno oblazinjen vrh za udobje pri strmih vzponih
- Zadnji del oblikovan proti zatikanju hlač pri vožnji za sedežem
- Različica Dynamic z vodili iz materiala MANGANESE
- Školjka Carbon Fiber Reinforced + Glass Fiber Reinforced + Nylon
- Blaženje Biofoam za večje udobje
- Površinska obdelava Softfeel
- Izvedba Shield s pokrovom odprtine
| Spol | Moški |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 140 mm |
| Material nosilca sedeža | mangan |
| Namen | Športne |
| Dolžina sedeža | 255 mm |
| Teža | 280 g |
| ID izdelka | 354716 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov