Selle San Marco GrouND Shield Carbon FX Narrow sedež, 140 mm
Selle San Marco GrouND Shield Carbon FX Narrow sedlo
Sedlo Selle San Marco GrouND je primarno namenjeno za MTB in gravel kolesarjenje. Zaradi svoje univerzalne lupine je primerno za širok spekter kolesarjev. Dizajn sedla izhaja iz oblike modelov Shortfit, vendar vsebuje specifične prilagoditve za terenske pogoje. Konica je dodatno oblazinjena za udobje med strmimi vzponi, skrajšan zadnji del pa preprečuje zatikanje oblačil med vožnjo za sedlom.Izvedba CARBON FX predstavlja vrhunsko, lahko in trpežno različico tega sedla z lupino, obogateno z ogljikom. Razvito je za vrhunske športnike in profesionalce z visokim letnim številom prevoženih kilometrov, ki ponuja brezkompromisno zmogljivost.
|
Sani Carbon DNA
|
|
Ohišje ojačano z ogljikovimi in steklenimi vlakni z najlonom
|
|
Blaženje Biofoam
|
|
Površina Microfeel
|
|
Izvedba Shield s pokrovom odprtine
|
| Spol | Moški |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 140 mm |
| Material nosilca sedeža | karbon |
| Namen | Športne |
| Dolžina sedeža | 255 mm |
| Teža | 186 g |
| Tirnice (premer) | 9.8 x 7 mm |
| ID izdelka | 354718 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov