Selle Italia Flite Boost Superflow S3 sedež, 135 mm
Selle Italia Flite Boost Superflow S3 sedlo
Legendarno sedlo, ki je podpiralo in še vedno podpira šampione, kot so Matheiu Van Der Poel, Caleb Ewan, Philippe Gilbert in mnogi drugi.|
Centralna odprtina „Superflow“ omogoča zmanjšanje pritiska na občutljiva mesta
|
|
Kompaktna oblika zagotavlja maksimalno stabilnost pri poganjanju
|
| Spol | Moški |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 135 mm |
| Material nosilca sedeža | titan |
| Namen | Športne |
| Dolžina sedla | 248 mm |
| Teža | 194 g |
| ID izdelka | 109034 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov