Prologo SCRATCH M5 3D MSS 140 PAS Tirox sedež, 140 mm
Sedež Prologo SCRATCH M5 3D MSS 140 PAS Tirox je napreden, tekmovalno usmerjen model, ki zahvaljujoč 3D tisku dviguje udobje in zmogljivost na novo raven. Je idealna izbira za zahtevne kolesarje na cesti in na terenu. Ergonomska oblika T zagotavlja večjo kontaktno površino in svobodo gibanja, medtem ko premaknjeno anatomsko središče omogoča enostavno spremembo položaja med vožnjo. Okrogel profil nudi boljšo ledveno oporo in stabilnost, kar je idealno za kolesarje z nižjo fleksibilnostjo medenice.
- 3D Multi Sector System (MSS) s tremi neodvisnimi conami različne gostote in elastičnosti, prilagojenimi anatomiji kolesarja zahvaljujoč 3D tisku
- PAS (Perineal Area System) s centralno odprtino za zmanjšanje tlačnih točk, odpravo otrplosti in podporo boljšemu pretoku krvi
- 3D oblazinjenje za visoko udobje, učinkovito blaženje vibracij in boljšo ventilacijo
- Osnova iz dolgih karbonskih vlaken za optimalen prenos energije in nizko težo
- Sani Tirox iz lahke legirane jekla za boljše vpijanje vibracij, večje udobje in idealno razmerje med težo in odpornostjo
- Dimenzije 250 × 140 mm
- Teža 209 g
| Spol | Moški |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 140 mm |
| Material nosilca sedeža | jeklo |
| Namen | Športne |
| Dolžina sedla | 250 mm |
| Teža | 209 g |
| ID izdelka | 397471 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov