Prologo RAION Recycled sedež, 145 mm
Prologo Raion je novo sedlo iz linije All Road, zasnovano za kolesarje, ki imajo raje udobje, zabavo in zdrav življenjski slog. Idealno je za udobno in vsestransko vožnjo po različnih površinah, od mestne vožnje v službo, cestnega kolesarjenja, do gravel in lažjih off-road izletov. Anatomsko oblikovano sedlo Raion ima ergonomsko plosko T-shape obliko. Različica s širino 145 mm ponuja več oblazinjenja za večje udobje in boljšo porazdelitev teže, kar zagotavlja večjo podporo in udobje.
Sedlo uporablja tehnologijo Active Base System, ki zaradi odprtine, prekrite s tanko plastjo oblazinjenja, pomaga zmanjšati pritisk na občutljiva mesta in povečuje splošno udobje. Osnova sedla je izdelana iz recikliranega najlona, vodila pa iz recikliranega jekla Re-Steel, kar poudarja ekološki pristop znamke Prologo.
- Namenjeno za All Road kolesarjenje
- Izdelano iz recikliranih materialov
- Ergonomska ploska oblika T-shape
- Tehnologija Active Base System za porazdelitev pritiska
- Osnova iz recikliranega najlona
- Vodila iz recikliranega jekla (Re-Steel)
| Spol | Moški |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 145 mm |
| Material nosilca sedeža | jeklo |
| Namen | Športne |
| Dolžina sedeža | 245 mm |
| Teža | 283 g |
| ID izdelka | 374955 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov