Prologo PROXIM ALTIUS 150 sedež, 150 mm
Sedež Prologo PROXIM ALTIUS 150 je nov model iz serije Proxim, zasnovan za e-kolesa in e-MTB, idealna izbira za kolesarje, ki iščejo udobje in varnost tudi brez pomoči elektromotorja. Njegova ergonomska V-oblika s srednje zaobljenim profilom izstopa s široko, ravno in udobno konico, ki omogoča učinkovito pedaliranje navkreber in navzdol. Značilnost modela Altius je povišan zadnji del, ki pomaga ohranjati stabilen položaj med vožnjo in preprečuje zdrs nazaj. Sistem Active Base System, z odprtino v osnovi, prekriti s tanko plastjo polnila, ustvarja široko in mehko oporno površino, ki zmanjšuje pritisk in hkrati zagotavlja zaščito pred vodo in blatom.
- Dimenzije: 255 x 150 mm
- Teža (Re-Steel): 274 g
- Oblika: V-shape s polooblim ergonomskim profilom
- Ojačana osnova iz recikliranega najlona
- Lyžiny Re-Steel iz recikliranega jekla
- Namen: za e-kolesa in e-MTB
| Spol | Moški |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 150 mm |
| Material nosilca sedeža | jeklo |
| Namen | Športne |
| Dolžina sedeža | 255 mm |
| Teža | 274 g |
| ID izdelka | 372537 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov