Prologo Dimension R2 PAS CPC TiroX sedež, 143 mm, siva
Sedež Prologo Dimension R2 CPC je vrhunski model serije Dimension, zasnovan za profesionalne in zahtevne kolesarje, ki iščejo maksimalno zmogljivost, natančnost in vrhunske materiale. Ergonomski V-shape dizajn minimalizira neželene gibe in skupaj s flat profilom podpira aerodinamičen in agresiven položaj vožnje. Premaknjeno anatomsko središče omogoča optimalno sedenje bolj spredaj. Tehnologija Connect Power Control (CPC) s 3D polimerno strukturo izrazito izboljša oprijem, stabilnost in absorpcijo vibracij, hkrati zmanjšuje mišično utrujenost in izboljšuje ventilacijo. Sistem PAS (Perineal Area System) z odprtim centralnim kanalom odpravlja tlačne točke in povečuje udobje med dolgimi vožnjami. Za večje udobje pri intenzivnem poganjanju ima sedež razširjeno konico za 40 mm. Optimizirano EVA oblazinjenje zadnjega dela je za 20 % tanjše, pri čemer ohranja visoko udobje in oporo. Kompaktne dimenzije 245 × 143 mm so idealne za zmogljivostno vožnjo.
- Teža 200 g
- Lyžina iz lahke legirane jeklene zlitine Tirox za boljše blaženje vibracij in povečano udobje
- Osnova iz vbrizganega karbona
| Spol | Moški |
| Barva | siva |
| Širina sedeža | 143 mm |
| Material nosilca sedeža | jeklo |
| Namen | Športne |
| Dolžina sedeža | 245 mm |
| Teža | 200 g |
| ID izdelka | 397469 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov