Prologo Dimension R2 AGX Slide Control PAS sedež, 143 mm
Sedlo Dimension R2 AGX je novo, ploščato sedlo v obliki V, razvito posebej za off-road, gravel in all-road vožnjo. Nadaljuje uspešen model Dimension R2 in prinaša izboljšave za še večje udobje in stabilnost na dolgih in zahtevnih trasah. Spada v serijo AGX (Adventure – Gravel – Cyclocross), ki združuje zmogljivost, ergonomijo in udobje na vseh vrstah površin – od asfalta do kamnitih cest.
- Ergonomska oblika V-shape zmanjšuje neželeno gibanje in pomaga ohranjati natančen položaj med vožnjo
- Sprednje anatomsko središče olajša sedenje bližje konici in podpira bolj aerodinamičen stil vožnje
- Širša konica (40 mm) in zaobljen stranski profil povečujeta udobje pri intenzivnem pedaliranju
- +2 mm oblazinjenja iz pene nizke gostote za boljše blaženje udarcev brez izgube učinkovitosti
- Tehnologija 3D Slide Control z mikro teksturirano površino izboljšuje oprijem in stabilnost tudi na tehničnem terenu
- PAS (Perineal Area System) kanal zmanjšuje pritisk, odpravlja odrevenelost in izboljšuje pretok krvi
- Prilagodljiva osnova iz sodobnih materialov zmanjšuje vibracije in povečuje udobje pri dolgih vožnjah
- Sani Tirox iz lahke jeklene zlitine zagotavljajo odlično absorpcijo vibracij
- Osnova iz brizganega karbona za idealno ravnovesje togosti in udobja
| Spol | Moški |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 143 mm |
| Material nosilca sedeža | jeklo |
| Namen | Športne |
| Dolžina sedeža | 245 mm |
| Teža | 213 g |
| Širina konice | 40 mm |
| ID izdelka | 372532 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov