fizik Vento Antares R1 Light sedež, 150 mm
Lahek dirkalni sedež fizik Vento Antares R1 Light je zasnovan za maksimalen prenos moči v športnem in agresivnem položaju vožnje. Nizki profil omogoča gladko spreminjanje položaja na sedežu, tako da lahko kolesar preprosto najde optimalno točko opore pri poganjanju.
Ergonomski sredinski izrez zmanjšuje pritisk v občutljivih predelih in podpira prost pretok krvi tudi pri dolgih in intenzivnih naporih. Karbonske sani v kombinaciji z ojačano karbonsko školjko zagotavljajo zelo nizko težo ob ohranjanju visoke togosti. Reaktivno oblazinjenje iz vbrizgane pene EVA učinkovito blaži vibracije s cestišča in lahkega terena brez nepotrebnega povečanja volumna sedeža.
- dirkalna platforma Vento Antares za športni in agresivni položaj
- nizkoprofilna oblika za enostavno spreminjanje položaja sedenja
- ergonomski sredinski izrez za razbremenitev pritiska v občutljivih predelih
- karbonske sani R1 za visoko togost in nizko težo
- ojačana karbonska školjka za učinkovit prenos moči
- reaktivno oblazinjenje iz vbrizgane pene EVA za blaženje vibracij
| Spol | Moški |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 152 mm |
| Material nosilca sedeža | karbon |
| Namen | Športne |
| Dolžina sedeža | 268 mm |
| Teža | 130 g |
| ID izdelka | 381391 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov