fizik Vento Antares R1 Light sedež, 140 mm
Lahek dirkalni sedež fizik Vento Antares R1 Light je zasnovan za maksimalen prenos moči v športnem in agresivnem položaju vožnje. Nizki profil omogoča gladko spreminjanje položaja na sedežu, tako da lahko kolesar preprosto najde optimalno točko opore pri poganjanju.
Ergonomska sredinska odprtina zmanjšuje pritisk na občutljivih predelih in podpira prost pretok krvi tudi pri dolgih in intenzivnih naporih. Karbonske sani v kombinaciji z ojačano karbonsko školjko zagotavljajo zelo nizko težo ob ohranjanju visoke togosti. Reaktivno oblazinjenje iz vbrizgane pene EVA učinkovito blaži vibracije s cestišča in lahkega terena brez nepotrebnega povečanja volumna sedeža.
- dirkalna platforma Vento Antares za športni in agresivni položaj
- nizkoprofilna oblika za enostavno spreminjanje položaja sedenja
- ergonomska sredinska odprtina za razbremenitev pritiska na občutljivih območjih
- karbonske sani R1 za visoko togost in nizko težo
- ojačana karbonska školjka za učinkovit prenos moči
- reaktivno oblazinjenje iz vbrizgane pene EVA za blaženje vibracij
| Spol | Moški |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 140 mm |
| Material nosilca sedeža | karbon |
| Namen | Športne |
| Dolžina sedeža | 268 mm |
| Teža | 122 g |
| ID izdelka | 381390 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov