FSA PF86 BB-AL86/SLE sredinski ležaj
35,99
Si našel boljšo ceno?
delivery_truck_speed
S kurirjem na tvoj dom Kurirska dostava DPD
Dostava v ponedeljek 18. 5. 2026
replay
Podaljšana možnost vračila kar do 100 dni Več informacij
Podrobnosti o izdelku
Namen Cestna
Vrsta montaže BB86-89.5-92 Press Fit
Vrsta osi za gonilko FSA MegaExo (⌀ - 19 mm)
Širina okvirja 86 mm
Teža 90 g
Premer okvirja 41 mm
ID izdelka 252565
Ocene izdelkov  (0 ocen)
0/5
(0 ocen)
(0 ocen)
Kako ocenjujete izdelek?
Dodaj oceno
Pomagaj drugim, zbiraj točke in nakupuj do 15 % ceneje s sistemom zvestobe
Vprašanja o izdelku
thumb_up0thumb_down
SK Ahojte,
poradite nieco s cim demontovat tento stred?
Vdaka T.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
thumb_up0thumb_down
SK Ahoj,
zial pre tento uz trochu atypicky rozmer vhodny vyrazac v ponuke nemame, jedine standardne produkty urcene pre vacsiu 24 mm osku (napr. https://www.mtbiker.sk/shop/servis/naradie/ostatne-naradie/bbb-btl-113-cupout-vyrazac-lozisk-22-mm-p24026.html - takze to tam zrejme nenarves ).