Race Face Turbine gonilke, 1x12, brez verižnika
Race Face Turbine gonilke
Opozorilo: Slika z verižnikom je samo za ilustracijo.Gonilke Race Face Turbine še naprej postavljajo referenčna merila za aluminijaste MTB gonilke in potrjujejo dediščino serije Turbine - nova različica je lažja za 20 g v primerjavi s prejšnjo generacijo.
|
Gonilke Race Face Cinch System - neverjetno lahke in toge
|
|
30 mm os iz aluminijeve zlitine in združljiva z vsemi standardi gonilnih ležajev na okvirjih (30 mm)
|
| Komplet | Drugo |
| Število prestav | 1x11, 1x12 |
| Dolžina gonilke | 160 mm, 165 mm, 170 mm in 175 mm |
| Material | CNC obdelan duralumin 7050 |
| Premer osi | integrirana 30mm duralna os iz materiala AL7050 z dolžino 136mm |
| Q-faktor | 176 mm |
| Teža | 530 g |
| Verižna linija | 52 mm |
| ID izdelka | 142357 |
Dobry den. Prosim Vas, tieto kluky sa najnovsie robia aj v dlzke 160 mm. Mate nejake info o ich dostupnosti? Dakujem.
Dobrý deň,
160mm verzia bola predstavená ešte len nedávno a zatiaľ ju nie je možné objednať a ani nie je známy termín naskladnenia u dodávateľa.
Zdravím, RF ich vyrába aj v 160mm dĺžke ? Vedeli by ste ich objednať ? Dakujem
Dobry den prajem,
zial nateraz nie, 160 mm variant nedostupny aj u nasho dodavatela RF.
Je k nim potrebné stredové zloženie 30mm? Nepasuju na dub 29mm zrejme
Dobrý deň, presne tak, na DUB stredové zloženia sedieť tieto kľuky nebudú.
Dobrý deň, sú kľuky vhodné aj pre reťazovú linku 55mm(DUB WIDE)?
Dobrý deň,
Žiaľ nie, táto verzia má dĺžku osky 136 mm a kľuky sú určené pre reťazovú linku 52mm. Verzia s oskou 143 mm (reťazová linka 55,5 mm) je momentálne nedostupná a nevieme ju dodať.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Mozno hodnotim skoro, no zatial -ako v minulosti- som s modelom kluk turbine spokojny. co hodnotim ako top vyhody je dlzka kluk -pre mna vhodna- a vaha. taktiez pevnost je vyborna.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Świetne wykonanie. Relacja cena/jakość super. Korby zamontowane w Pivocie i zastąpiły 170mm. Zmiana bardzo na plus .
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik