Novatec D902SB-B12-S4S-S11 zadnje pesto, 6 lukenj, 32 lukenj, 12x148 mm, SRAM XD, OEM
Novatec D902SB-B12-S4S-S11 zadnje pesto
Opozorilo: OEM izdelek - nima originalne embalaže.| Barva | črna |
| Namestitev | Zadaj |
| Število lukenj | 32 |
| Vrsta osi | fiksna "boost" |
| Oreh | SRAM XD |
| Montaža zavornega diska | 6 vijakov (IS 6) |
| Oreh | SRAM XD |
| Kategorija | E-MTB, MTB Enduro |
| Kompatibilnost pesta | H (E440) |
| Material | alloy |
| Dimenzija O.L.D. | 148 mm (Boost) |
| Za napere | J-hook |
| Premer osi | 12 mm |
| Namestitev diskov | 6 lukenj |
| Teža | 528 g |
| ID izdelka | 236634 |
Varianta Novatec D902SB-B12-S4S-S11 zadný náboj, 6 dier, 32 dier, 12x148 mm, SRAM XD, OEM
Zdravim.
Ta hmotnost je spravne prosim? KEd vidim, ze naboj s hlinikovym orechom je 370g sa mi to zda trochu moc navyse.
Tiez preco su tu dve tieto iste polozky? To je rovnaky naboj?
Dobry den, jedna sa v tomto pripade o hmotnost celeho dodavaneho setu (vratane obaloveho materialu), realne je hmotnost do 400g.
Naboje su aktualne dostupne v roznych OEM verziach, s roznymi orechmi, a od roznych dodavatelov - preto su vzdy dostupne ako samostatne produkty.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov