Rock Machine Blizzard e70-297 električno kolo, matte red/black
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Električno kolo Rock Machine Blizzard e70-297
Resna športna oprema za intenzivno in redno vožnjo po terenu, kjer se lahko 100 % zanesete na zadostno zmogljivost in kakovostno opremo komponent.
| Motor |
SHIMANO STEPS EP600, 36 V, 250 W, 85 Nm, Auto Shift compatible
|
| Baterija |
DARFON, 36 V, 630 Wh, integrated
|
| Zaslon |
SHIMANO SC-EM800, Clamp band
|
| Okvir |
Alloy Al-6061 T6 Custom tubing, RME01 630Wh, Floating Pivot Suspension, 130-140 mm travel, Trail Advanced Geometry, Shark Spine EVO 29er&27.5+, 3rd Gen. Battery Integration, BOOST 148x12, Post Mount, Inner Cable Routing, Adjust. seatpost ready
|
| Vilica |
DVO DIAMOND E3, Tapered, Air, 15x110 mm axle, 160 mm travel
|
| Blažilnik |
DVO JADE R COIL
|
| Kompleti |
microSHIFT ADVENT SL-M9295-R, 9-speed
|
| Menjalnik |
microSHIFT ADVENT RD-M6195M
|
| Kaseta |
microSHIFT ADVENT CS-H093, 11-46T
|
| Veriga |
KMC e10S
|
| Gonilke |
SHIMANO EM600, 165 mm, 34T
|
| Zavore |
SHIMANO M6120, SM-RT64, 203 mm
|
| Platišča |
WTB STi 30
|
| Sprednje pesto |
SHIMANO HB-MT400-B, 32H, CENTER LOCK, 15x110 mm THRU Type AXLE
|
| Zadnje pesto |
SHIMANO FH-MT400-B, 32H, CENTER LOCK, 12x148 mm THRU Type AXLE
|
| Konice |
Sapim Leader, Stainless Black z varnostnimi nastavki za zaklepanje
|
| Sprednja pnevmatika |
WTB Vigilante TCS Tough/High Grip, 29x2.50"
|
| Zadnja pnevmatika |
WTB Trail Boss TCS Tough/Fast Rolling, 27.5x2.60"
|
| Sedežna opora |
ONE1 Alloy, MT171, potopna sedežna opora 170 mm, 30.9 mm
|
| Sedež |
WTB Volt
|
| Nosilec krmila |
ONE1 TDS-ALD606 Alloy, 35 mm, 0°
|
| Krmila |
Alloy, 6° upsweep, 9° backsweep, rise 20 mm, W760 mm, BB35 mm
|
| Gripi |
VELO, Lock-On
|
| Sestava glave |
ACROS ZS44/EC49
|
| Spol | Moški, Unisex |
| Leto modela | 2023 |
| Število prestav | 1x9 |
| Komplet | microSHIFT ADVENT |
| Velikost | M, L, XL |
| Barva | matte red/black |
| Material | aluminij |
| Premer kolesa | 29" spredaj/27.5" zadaj |
| Motor | Shimano STePS EP6 |
| Baterija | 630 Wh |
| Zavore | Disk hidravlični |
| Vilica | Zračna |
| Hod vilice | 160 mm |
| Višina zadnje konstrukcije | 140 mm |
| Teleskopska sedežna opora | da |
| Vrsta blažilca | Vzmetni |
| ID izdelka | 289808 |
| Velikost kolesa | M | L | XL |
|---|---|---|---|
| Višina telesa (cm) | 160 - 180 cm | 175 - 190 cm | 185 - 200 cm |
Vsa kolesa, ponujena v trgovini MTBIKER, so nova, nevožena, od uradnih distributerjev in vključujejo polno garancijo. Nekatere blagovne znamke ponujajo doživljenjsko garancijo na okvir po registraciji. Vse garancijske storitve so na voljo v prodajalnah MTBIKER, bodisi po osebnem dostopu bodisi po pošiljanju kolesa ali njegovih delov s kurirjem.
- Kolo je od proizvajalca vzeto iz škatle.
- Kolo je sestavljeno, preverjeno in nastavljeno (menjalnik, prestavna ročka, blažilec, vilica, kolesa ...).
- Kolo je skrbno zapakirano nazaj v škatlo in poslano
- Če kolo naročite za osebni prevzem ali dostavo na dom, vas bo kolo čakalo sestavljeno in pregledano.
- Če kolo naročite po kurirju na svoj naslov, morate doma storiti naslednje.:
- Odstranite kolo iz škatle in previdno odstranite zaščitno folijo in material.
- Namesti krmilo v prednji del (1 minuta, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev sprednjega kolesa na vilico (1 minuta, orodje ni potrebno, če je kolo opremljeno s hitrim mehanizmom).
- Opusti vijake na glavi sestavi, poravnaj krmilo s kolesom, zategni zgornji vijak na vilici in nato zategni glavo sestavo (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev pedala na gonilke, pri čemer je treba namazati navoj pedala in previdno namestiti na pravilno stran (1 minuta, potreben je 8 mm imbusni ključ ali 15 mm francoski ključ).
- Namesti sedežno oporo v okvir (10 sekund, orodje ni potrebno, če je okvir opremljen s sponko za hitro sprostitev).
- Napolni pnevmatike ter po potrebi vilice in amortizerje do zahtevanega tlaka (2 minuti, potrebna je tlačilka).
- Preveri zategovanje imbusov in hitrospustov (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 in 5 mm).
- Odpravi se na testno vožnjo! S kolesom ravnajte previdno, dokler se ne navadita drug na drugega. Če je kolo opremljeno s kolutnimi zavorami, bo njihovo delovanje od novega kolesa omejeno - polno moč bodo dosegle po 4-5 sunkovitih zaviranjih pri višjih hitrostih.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov