Yakima HIGHROAD EXT strešni nosilec za kolo
Yakima HIGHROAD EXT strešni nosilec za kolo
Strešni nosilec koles Yakima HighRoad uporablja pritrditev na sprednje kolo. Kolesa ni treba kako posebej nastavljati ali pripravljati na prevoz. Enostavno ga vstavite v držalo in ga nato s pomočjo varnostnih elementov udobno pritrdite.Ker se držalo dotika samo pnevmatike sprednjega kolesa, omogoča HighRoad prevoz koles z različnimi oblikami okvirja, koles s specifično opremo (blažilniki, zavorne ploščice, ...), kot tudi koles različnih tipov in velikosti (otroška, odrasla, zložljiva, ...). Najnovejši model Yakima Highroad s posodobljeno dolžino 1320 mm misli že tudi na kolesa z dolgo medosno razdaljo.
|
Nosilec za avto se zelo hitro namesti in je združljiv z vsemi vrstami strešnih nosilcev
|
|
Nosilec in kolesa lahko zaščitite pred krajo z zaklepanjem (ključavnice so vključene v paketu)
|
|
"Dvostranska" konstrukcija omogoča montažo kolesa tako z leve kot z desne strani brez večje predelave nosilca
|
|
Zaščita samega kolesa je rešena z jeklenico s ključavnico, ki objame okvir kolesa.
|
|
Konstrukcija nosilca Yakima HighRoad je zelo močna, ima privlačen črn površinski zaključek
|
| Dimenzije | 146.05 cm x 11.4 cm x 24.1 cm |
| Teža | 8.2 kg |
| Nosilnost | 20 kg |
| Maks. velikost koles | 26" do 29" |
| Kompatibilnost z električnimi kolesi | Ne |
| Možnost zaklepanja nosilca | Da |
| Možnost zaklepanja koles | Da |
| ID izdelka | 342881 |
Varianta Yakima HIGHROAD EXT strešný nosič na bicykel
Dobrý den,
ta aktualizovaná velikost znamená, že se mi tam vejde kolo s rozvorem 1320 mm? Nebo je to délka té ližiny? Děkuji.
Dobrý deň,
Áno max. rozvor kolies je 1320 mm takže bicykel by sa vám tam mal zmestiť.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.
Varianta Yakima HIGHROAD EXT strešný nosič na bicykel
Mam elektrobicykel a absolutne top produkt. Zatial ziaden negativum neviem napisat. Montaz jednoduchy, drzi perfektne.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikSuper produkt odporucam.