Yakima JustClick 2 EVO nosilec za kolesa na vlečno kljuko za 2 kolesi
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Yakima JustClick 2 EVO nosilec za kolesa za vlečno kljuko
Unikaten nosilec za kolesa za vlečno napravo "Just click" - revolucionaren sistem montaže nosilca brez uporabe orodja. Enostavno ga namestite, nagnete in pripravljen je za uporabo - preprosto samo "klik". Zahvaljujoč varnostnim elementom ste prepričani o pravilni namestitvi.|
Nosilec za kolesa YakimaJustClick 2 EVO black se ponaša z natančno površinsko obdelavo in je edini izdelek, ki ima površinsko obdelane tudi aluminijaste dele.
|
|
Konstrukcija je čvrsta, kar omogoča prevoz tudi električnih koles, poleg tega pa je nastavljiva po širini, zato je praktična rešitev za vozila SUV.
|
|
Demontaža in prenos nosilca JustClick 2 je priročna zadeva, saj lahko nosilec vlečete po tleh s pomočjo manipulacijskih koles
|
|
Nosilec za kolesa JustClick 2 ima 13-pinski vtič ( vzvratna vožnja + meglenka ) z redukcijo na 7-pinski v paketu, posebno Power Lock ključavnico tudi z varnostnimi ključi
|
|
Nosilec ima prostor za shranjevanje za 2 kolesi, ki ga lahko razširite z razširitvenim nastavkom za tretje kolo.
|
| Velikost | 130 x 77 x 60 cm |
| Nosilnost | 60 kg |
| Maks. teža posameznega kolesa | 30 kg |
| Teža | 17.3 kg |
| Možnost zaklepanja nosilca | Da |
| Možnost zaklepanja koles | Da |
| Nagib nosilca | Da |
| Vtičnica | 13-pin |
| ID izdelka | 282522 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.
Varianta Yakima JustClick 2 EVO nosič bicyklov na ťažné pre 2 bicykle
Super nosič, jednoduchá montáž.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik