FORCE CO2 bombica, z navojem, 16 g
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
FORCE CO2 bombica
Force CO2 bombica z navojem.| Pritisk | MTB: cca 2.5 - 3 bar, cestno: cca 7 - 8 bar |
| Združljivost | črpalke Force in Shiled |
| ID izdelka | 105152 |
Dobrý deň. Sú prosím bombicky použiteľné s Veldtite Jetvalve?
https://www.mtbiker.sk/shop/servis-a-trening/pumpy-co2/co2-pumpy-a-bombicky/weldtite-plniaci-ventil-jetvalve-na-co2-bombicku.html
Dobrý deň,
Áno bombička je kompatibilná.
Dobrý bude tato bombička pasovať na FORCE SHIELD CO2 bombičková pumpa, sivá. Ďakujem
Dobry den,
nie, tieto sediet nebudu, spominana pumpicka disponuje rozhranim pre bezzavitove bombicky - ako napr.: https://www.mtbiker.sk/shop/servis/pumpy-a-co2/co2-pumpy-a-bombicky/sks-co2-bombicka-pre-airchamp-pro-16g-bez-zavitu-p100993.html.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

še vedno na rezervi ... ampak rad bi podal eno opažanje - v primerjavi z Lezyne kartušo je približno 15 g težja (koga briga teža)
Samodejno prevedenoOdličen jeklenk, skoraj pol cene v primerjavi s konkurenco. Napihnjen 29*2,6 na 2 bara v gozdu. Priporočam.
Samodejno prevedeno
Bombička je OK. (tajný tip: pozrite sa po predajcoch hasiacej techniky, kde bývajú najlacnejšie)
Prevajaj z GooglomPrikaži izvirnik
použité na jedno výjazde,fungovalo to dobre,žiadna zložitosť s nástavcom s dávkovaním.
Prevajaj z GooglomPrikaži izvirnikDela, kar bi morala, pnevmatike se po napihovanju s črpalko skoraj izpraznijo, ampak to je pričakovano. Torej v redu.
Samodejno prevedeno
Standardna bombicka. Zachranuje na pretekoch kedy nie je cas pumpovat
Prevajaj z GooglomPrikaži izvirnik
je to použiteľné rovnako dobre ako bombičky s dvojnásobnou cenou...
Prevajaj z GooglomPrikaži izvirnik
zatial som naštastie nepoužil takže objedktívne neviem posúdiť
Prevajaj z GooglomPrikaži izvirnik
Simán elég egy 29” os 2,25 ös gumi 2,5 bar ra való felfújásra!
Prevajaj z GooglomPrikaži izvirnik
Nezáleží na značke,je to klasika bombička,ako všetky ostatné
Prevajaj z GooglomPrikaži izvirnik
OK, zatial som netestoval dúfam, že dlho nebudem musieť
Prevajaj z GooglomPrikaži izvirnik
Zatiaľ v zálohe ale myslím si že budú super 👍👍
Prevajaj z GooglomPrikaži izvirnik
Parada, pomoze v kazdej nudzovej chvili.
Prevajaj z GooglomPrikaži izvirnik
na tripe vzdy nutnost,alebo na pretekoch
Prevajaj z GooglomPrikaži izvirnik
Rendben volt azt kaptam amit rendeltem
Prevajaj z GooglomPrikaži izvirnik
Hlavne lacna. CO2 som neanalizoval
Prevajaj z GooglomPrikaži izvirnik
za mesiac nevyfučala, drží dobre
Prevajaj z GooglomPrikaži izvirnik
nizsia cena, nic viac k tomu netreba
Prevajaj z GooglomPrikaži izvirnik
zatial nepouzita rezerva na vyjazdy
Prevajaj z GooglomPrikaži izvirnik
power cent vykon je uplne v pohode
Prevajaj z GooglomPrikaži izvirnik