PIEPS PRO IPS lavinski oddajnik, črna
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
PIEPS PRO IPS lavinski iskalnik
PIEPS PRO IPS je najnaprednejši lavinski iskalnik z impresivno širino iskalnega pasu 80 m. Zahvaljujoč naprednemu sistemu za zaščito pred motnjami in dvojni antenski obdelavi signala postavlja nov standard s svojo vrhunsko zmogljivostjo prenosa in iskanja.|
Aplikacija PIEPS zelo olajša posodabljanje in upravljanje nastavitev naprave ter vam pomaga ustvariti scenarije usposabljanja za reševanje v plazovih.
|
|
Funkcija SCAN omogoča hiter pregled nad situacijo pri večkratnem zasutju in prikazuje število oseb v določenih intervalih razdalje
|
|
V načinu podrobnega SCAN, iskalo prikaže smer in razdaljo za vsak zasip, da omogoči ciljno strategijo reševanja
|
|
Učinkovito preverite, ali oddajniki v skupini pravilno oddajajo in sprejemajo
|
|
Funkcija inklinometra prikazuje strmino terena
|
|
Vizualna, akustična in taktilna podpora pri iskanju. Pozivi za spremembo smeri v primeru napačnega približevanja (180° error)
|
|
Vedno uporablja anteno z najmočnejšim signalom
|
|
Prefinjeno preverjanje signala PIEPS prikazuje samo signale lavinskih žoln in ne "ghost signalov" iz drugih virov
|
|
V primeru sekundarnega plazu se lavinski iskalnik po določenem času nedejavnosti samodejno preklopi iz iskanja v oddajanje (senzor gibanja ne zazna gibanja).
|
|
PRO IPS lahko zazna in pokaže globoke zasutosti nad 2 m
|
|
Način varnostnega kopiranja je zasnovan za reševalce pri nalogah pasivnega iskanja, kot sta sondiranje ali izkopavanje. Tukaj način varnostnega kopiranja utiša signal "SEND", ko je naprava v položaju SEND, da se lahko drugi iskalci osredotočijo na signal zakopane žrtve. Oddajanje (pošiljanje) se samodejno nadaljuje, ko določen čas ni zaznano gibanje (časovna omejitev samodejne vrnitve), čemur sledi 30-sekundni odštevalnik.
|
| Material | nedoločeni |
| Vrsta športa | turno smučanje |
| Maksimalni doseg | 70 m |
| Širina iskalnega pasu | 80 m |
| Dimenzije | 120 x 75 x 24 mm (DxŠxV) |
| Teža (vključno z baterijami) | 212 g |
| Vir | 3 baterije (AAA) |
| Življenjska doba baterije | 600 (min. h) |
| Frekvenca sprejema | 457 (kHz) |
| Frekvenca oddajanja | 457 (kHz) |
| Temperaturno območje | -20 °C do +45 °C |
| Bluetooth | Da |
| Posodobitev na najnovejšo različico programske opreme | Da |
| ID izdelka | 258074 |
Dobrý deň, uvažujem nad kúpou tohto vyhľadávača a natrafil som na informáciu o sériovej chybe niektorých kusov tohto konkrétneho vyhľadávača (zdroj informácie tu:https://www.soi.sk/sk/nebezpecne-vyrobky/upozornenie/oznamenie-spolocnosti-piep-gmbh-rakusko-lavinovy-vyhladavac-pieps-pro-ips.soi). Chcem sa opýtať, či konkrétne kusy, ktoré máte k dispozícii na sklade spadajú do tejto kategórie nebezpečných alebo nie. Ďakujem za odpoveď.
Dobry den prajem,
dakujeme za otazku, situaciu uz preverujeme. Budem Vas kontaktovat co najskor.
Vsetky aktualne dostupne kusy uz boli u vyrobcu vymene a su teda v poriadku, mozete objednat
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov