Petzl SCORPIO VERTIGO blažilec padca
Petzl SCORPIO VERTIGO blažilec padca
Najlažji ferratni blažilec v ponudbi znamke Petzl s težo le 365 g. Zaradi svoje nizke teže in kompaktnega dizajna je idealen za aktivne plezalce, ki želijo prihraniti vsak gram brez kompromisov na področju varnosti in funkcionalnosti.Karabini VERTIGO WIRE-LOCK so enostavni za uporabo in zagotavljajo odličen oprijem. Imajo veliko svetlobo zapaha, tako da jih lahko enostavno in hitro pripenjate in odpenjate iz jeklenih varnostnih vrvi. Blažilec je opremljen s kratko zanko, na katero lahko namestite karabin (ni del seta) in jo uporabljate kot odsedalno zanko za počitek na prečkah ferratnih lestev. Dodatna prednost je enostavna uprava opreme za monitoriranje v izposojevalnicah in vrvnih centrih.
|
Ultra kompakten blažilec padca zmanjšuje prostornino in olajša gibanje
|
|
Velika elastičnost zank (od 68 cm do 106 cm) olajša napredovanje in se prilagodi različnim tipom postav uporabnika
|
|
Tretjo kratko zanko lahko enostavno uporabite za odsedanje (vponka ni vključena v blažilnik padca)
|
|
Prostori, namenjeni za označevanje opreme za enostavno identifikacijo
|
|
Identifikacijska ploščica na izdelku za sledenje opreme skozi celotno življenjsko dobo
|
|
Dobavljen je s transportno embalažo, izdelano iz 100 % reciklirane poliestrske tkanine
|
| Barva | siva |
| Vrsta športa | ferate |
| Teža | 365 g |
| Certifikat | CE EN 958: 2017, U611 2013, UIAA |
| Razpon teže | 40 - 120 kg |
| Dolžina rok | zaprto: 68 cmraztegnjeno: 106 cmkratka tretja roka (brez karabina) 22 cm |
| Sestava materiala | polietilen z visokim modulom, poliester, aluminij |
| ID izdelka | 350933 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov