Petzl SCORPIO EASHOOK SW blažilec padca
Petzl SCORPIO EASHOOK SW blažilec padca
Ultrakompakten blažilec z vrtljivim členom za redno uporabo na zavarovanih poteh via ferrata. Majhen blažilec z drgnjenjem in dve elastični zanki olajšata gibanje. Vrtljivi člen preprečuje zapletanje zank med napredovanjem.Karabini EASHOOK so enostavni za uporabo in zagotavljajo odličen oprijem. Imajo veliko svetlo odprtino, tako da jih lahko enostavno in hitro pripnete in odpenjate z jeklenih varnostnih vrvi. Blažilec je opremljen s tretjo kratko zanko, na katero lahko namestite karabin (ni del kompleta) in jo uporabite kot zanko za počitek na prečkah feratnih lestev
|
Ultra kompakten blažilec padca zmanjšuje prostornino in olajša gibanje
|
|
Vrtljivi priključek preprečuje zapletanje zank med napredovanjem
|
|
Velika elastičnost zank olajša napredovanje in se prilagodi različnim tipom postav uporabnika
|
|
Tretjo kratko zanko lahko enostavno uporabite za odsedanje (karabin ni vključen v set)
|
|
Samodejna dvostopenjska varnostna ključavnica je enostavna za uporabo tudi z rokavicami
|
|
Vponka z veliko svetlobo vrat se enostavno pritrdi in odstrani z jeklene varnostne vrvi
|
|
Sistem zaklepanja Keylock preprečuje zatikanje karabina med uporabo
|
|
Prostori, namenjeni za označevanje opreme za enostavno identifikacijo
|
|
Identifikacijska ploščica na izdelku za sledenje opreme skozi celotno življenjsko dobo
|
|
Dobavljen je s transportno embalažo, izdelano iz 100% reciklirane poliestrske tkanine
|
| Barva | siva |
| Vrsta športa | ferate |
| Teža | 460 g |
| Certifikat | CE EN 958, UIAA |
| Razpon teže | 40 - 120 kg |
| Dolžina rok | zaprto: 74 cmraztegnjeno: 112 cmkratka tretja roka (brez carabinerja) 26 cm |
| Sestava materiala | polietilen z visokim modulom, poliester, aluminij |
| ID izdelka | 350932 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.
