Petzl PASO GUIDE vrv, 7.7 mm, siva
Petzl PASO GUIDE vrv
Tanka in lahka polovična vrv PASO GUIDE s kompaktnim premerom 7,7 mm je zasnovana za intenzivno uporabo pri tehničnem alpinizmu in plezanju v ledu. Vodoodbojna obdelava UIAA GUIDE DRY zagotavlja odlično odpornost proti vodi in je primerna za vsakodnevno uporabo v ekstremnih pogojih. Njegov odličen oprijem in odlična vodljivost olajšata rokovanje.|
Gladka površina zaradi konstrukcije pletenice zmanjšuje upor vrvi in izboljšuje kakovost vodoodpornosti vrvi
|
|
Možno je pripeti enega ali oba pramena hkrati, odvisno od terena vzpona ali linije vrvi.
|
|
UIAA GUIDE DRY: vodoodbojna impregnacija uporabnikom omogoča, da ohranjajo vrv suho vsak dan, ne glede na pogoje. Izpolnjuje zahteve standardnega vodoodbojnega testa UIAA (absorpcija vode manj kot 2 %). Ta obdelava podaljšuje tudi življenjsko dobo vrvi.
|
|
UltraSonic Finish: jedro in plašč sta na koncih povezana skupaj z ultrazvokom, kar zagotavlja večjo vzdržljivost in preprečuje razcefrane konce
|
|
Oznaka sredine za lažje manevre
|
|
Obrada EverFlex: specifična toplotna obdelava stabilizira pramene jedra in izboljša konsistenco. Zagotavlja izjemen oprijem in dosledno rokovanje sčasoma.
|
|
ClimbReady Coil: vrv je tovarniško zvita, tako da jo je mogoče takoj uporabiti za plezanje. Uporabniku pomaga, da se izogne začetnim napakam pri odvijanju in podaljšuje življenjsko dobo.
|
| Barva | siva |
| Vrsta športa | gorsko plezanje |
| Dolžina vrvi | 51–60 m |
| Premer vrvi | do 8 mm |
| Gramatura | 40 g/m |
| Certifikat | CE EN 892, UIAA |
| Statični raztezek | 8.5 % |
| Dinamični raztezek | 31 % |
| Udarna moč | 6 kN |
| Delež pletenice | 36 % |
| Število padcev | 7 / 20 |
| ID izdelka | 159201 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov