Petzl BOREA ženska čelada, Navy Blue
Petzl BOREA ženska čelada
BOREA je čelada, zasnovana za ženske, je trpežna, vsestranska, primerna za gorništvo, alpinizem, jamarstvo, via ferrate, canyoning. Konstrukcija, velikost in oblika naglavnega traku, ki omogoča nošenje čopa, so posebej zasnovani za ženske. Zahvaljujoč kombinirani konstrukciji lupine in podloge ima čelada nizek profil in hkrati dobro ščiti glavo. Ima ojačano zaščito pred bočnimi, čelnimi in zadnjimi udarci. Optimizirana velikost na glavi in velike zračne odprtine.|
Velike odprtine za zračenje in notranja podloga iz pene z integriranimi kanali za kroženje zraka zagotavljajo ventilacijo
|
|
Glavni trak OMEGA je enostavno nastavljiv, z izrazitim izrezom v zadnjem delu, ki omogoča nošenje čopa ali kite
|
|
Glavni trak lahko zložite v lupino za enostavno shranjevanje in transport
|
|
Robustna sendvič konstrukcija z ABS školjko in dvojno penasto podlogo iz ekstrudiranega polipropilena lEPP in polistirena EPS
|
|
Dve sprednje sponke in zadnji elastični trak za pritrditev naglavne svetilke
|
|
Enostavna nastavitev velikosti naglavnega in podbradnega pasu
|
|
Zasnovan v skladu z oznako TOP AND SIDE PROTECTION Petzl
|
|
Oblika ščiti glavo in je podaljšana v zadnjem delu, da ščiti tudi tilnik
|
|
Trda zunanja lupina je odporna na udarce in praske za optimalno vzdržljivost.
|
| Spol | Ženske |
| Barva | navy blue |
| Vrsta športa | gorsko plezanje, ferate, soteskanje |
| Teža | 305 g |
| ID izdelka | 271142 |
| Velikost | S/M | M/L |
|---|---|---|
| Obseg glave | 48-58 cm | 53-61 cm |
| Velikost | Uni |
|---|---|
| Obseg glave | 52-58 cm |
| Velikost | Uni |
|---|---|
| Obseg glave | 48-54 cm |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov