Peak Design Travel Backpack nahrbtnik, 30 l, midnight blue
Peak Design Travel nahrbtnik
Manjši brat kultnega potovalnega nahrbtnika. Travel Backpack 30 L je robusten, razširljiv nahrbtnik, idealen za krajša potovanja in vsakodnevno nošenje, opremljen z najboljšimi funkcijami.
Velika praktična zadnja odprtina omogoča popoln dostop za enostavno pakiranje in razpakiranje. Povečan zgornji žep je razdeljen s strešnimi pregradami in žepi na zadrgo za ključe, očala, denarnico itd. Nove zadrge UltraZip so odporne na vremenske vplive in zaradi patentiranega vlakna, odpornega proti obrabi, zdržijo desetletja uporabe. Vključuje prostorne stranske žepe za steklenice z vodo, stative in druge stvari, oblazinjene etuije za prenosnik + tablico, zložljive naramnice in izbirni bočni pas. Z vseh strani ima ročaje, pa tudi skrite trakove za pritrditev stvari zunaj nahrbtnika.
Vse to je zapakirano v elegantnem, vremensko odpornem plašču iz 100 % recikliranega najlona 400D (spodnji del nahrbtnika 900D). Nahrbtnik ima certifikat Fair Trade in je 100 % ogljično nevtralen. Popolnoma deluje z organizatorji in žepi Peak Design, ki so na voljo posebej.
Funkcionalne razlike v primerjavi z različico 45 l
- Poenostavljen dostop: glavni dostop preko ene same zadnje zadrge
- Večji zgornji žep: razdeljen z notranjimi strešnimi žepi in žepi na zadrgo
- Enoten notranji prostor
- Bočni pas ni vključen
- Manj osredotočen na fotografiranje
- Certifikat Fair Trade in 100 % ogljično nevtralen
- Doživljenjska garancija
| Spol | Unisex |
| Barva | polnočno modra |
| Vrsta športa | pohodništvo, kampiranje, lifestyle |
| Teža | 1,44 kg |
| Zunanje dimenzije (osnovne) | 53 x 33 x 18 cm |
| Zunanje mere (razširjene) | 53 x 33 x 20 cm |
| Notranje mere (osnovno) | 49 x 36 x 14 cm |
| Notranje mere (razširjene) | 49 x 36 x 16 cm |
| Vsebina paketa | Potovalni nahrbtnik 3O l, 2 zunanji vrvici (odstranljivi), prsni pas (odstranljiv) |
| ID izdelka | 337844 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov